Zpět

posuň svůj bajk o level výš - sram gx axs upgrade kit

Na bajkových závodech trochu vyšších kategorií to v posledních pár letech pod náročnými stoupáními bzučí jako v úlu. Možná už jste si říkali, co to má být? Takhle přece klasické řazení na kole nezní. Ono to totiž klasické řazení není. A pokud chcete i vy vystoupit z řady, tak vám doporučujeme přečíst následující řádky. 

SRAM GX Eagle AXS Upgrade kit. Odolné a robustní řazení je přesně takové, jak ho od Sramu znáte. Akorát tam teda jaksi chybí lanko s bowdenem - i tak se ale hodí pro každého bajkera a dovšech podmínek. Tenhle upgrade kit je kompatibilní s každou kazetou a každými klikami z ekosystému Eagle a detaily můžete "poladit" po propojení s mobilní appkou SRAM AXS. Pokud chcete svoje kolo jen rozmazlit nebo jen hledáte náhradní variantu za rozbité části pohonu Eagle - tohle je ta nejlepší volba. Jednoduchost, čistota, design a spolehlivost. To jsou asi nejlepší slova, kterými tuhle hračku můžeme popsat. 

Námi prodávaný dárkový box obsahuje přehazovačkuSram GX Eagle AXS, páčku na řídítka s objímkou, baterii, nabíječku s kabelem, multi-tool sram a nástroj na správné seřízení přehazovačky. 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie