Zpět

Představujeme horská kola GT

Baví vás jízda na kole v terénu a hledáte sportovní horské kolo, které bude cenově dostupné? Horská kola značky GT budou dobrou volbou pro všechny sportovně zaměřené bikery, kteří chtějí zažít především spoustu zábavy v sedle horského kola.
Značka kol GT tvoří historii od prvního BMX rámu vyrobeného v roce 1972 zakladatelem značky Gary Turnerem až po moderní karbonové rámy. Historii závodění, výher a hlavně dobré zábavy a pohody strávené na kole. GT se vyznačuje ikonickým „Triple Trianglem“ na svých kolech. Tato netradiční konstrukce rámu se tak stala symbolem značky GT a poznávacím znamením nejvyspělejších rámů. Tuto unikátní konstrukci rámů najdeme na všech modelech kol značky GT včetně dětských.

Modelové řady GT jsou rozděleny do několika úrovní od základních modelů Agressor následovaný řadou Avalanche až po závodní karbonové modely Zaskar.
Napříč všemi modely přestavujeme skvělý nenáročný devětadvacítkový model pro každodenní použití GT Agressor Expert na kterém si užijete jízdu v terénu i přesun do práce.
Z vyšší a sportovněji zaměřené řady Avalanche je to model GT Avalanche Expert v líbivém stříbrno-modrém provedení na moderní jednopřevodníkové sadě 1x12. A je to právě Triple Triangle se systémem, který díky spojení zadní stavby napřímo s horní rámovou trubkou nabízí více pohodlí. Přestože se jedná o hliníkový rám, Triple Triangle snižuje flexi zadní stavby, navyšuje živost kola a minimalizuje přenos vibrací. Na tomto kole najdeme už kvalitní vzduchovou vidlici Rock Shox Recon a výkonné hydraulické brzdy Shimano.
Z nejvyšší řady Zaskar představujeme hned 2 modely, hliníkový i karbonový. Levnější GT Zaskar Comp v modrém designu nabízí díky progresivní geometrii více prostoru pro ovládání kola, lepší trakci při výjezdech i lepší ovládání kola ve sjezdu. Vidlice RockShox Sektor RL se 100 mm zdvihem, komponenty SRAM SX Eagle 1x12 a hydraulické brzdy Shimano z něj dělají „slušné nářadí“ pro plnohodnotný biking. Kdo ale myslí třeba i na závody a cyklistikou opravdu žije, může sáhnout po ještě lepším karbonovém GT Zaskar Carbon Comp v jednoduché černé barvě bez kompromisů. Zde se už opravdu jedná o kolo plné moderních i pohodlných prvků.

Značka GT přenáší stejnou technologii i na dětská kola. Zde jsou to dětské modely GT Stomper, které jsou dostupné ve velikostech od 20 do 26 palců. Jsou to plnohodnotná dětská horská kola s přehazovačkou, popř. s odpruženou vidlicí nebo i kotoučovými brzdami. Jsou ideální volbou pro naučení malého cyklisty základnímu ovládání opravdového horského kola.
Horská kola GT máme pro malé i velké, pro cykloturistiku i sportovní jízdu v terénu.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie