Zpět

PŘEDSTAVUJEME ŠPIČKOVÉ PRODUKTY POC

Udělat vše pro ochranu života a snížit následky nehod při sportech, kde dochází k pádům díky vývoji a zlepšování osobní ochrany  - to je Švédská společnost POC, postavená na silné misi.
POC nastavuje nové standardy v podobě patentovaných technických řešení v konstrukci, v kombinaci materiálů a perfektního zpracování.             
POC sídlící ve Stockholmu, což je důležité centrum pro mnoho předních evropských expertů na výzkum a vývoj v oblastech bezpečí, medicíny, zdravotní péče, pokročilého vývoje produktů a testování. POC tak má po ruce dostatek odborníků z nejrůznějších vědeckých odvětví jako inženýři, materiáloví specialisté, průmysloví a grafičtí designéři, neurologové a specialisté na zranění míchy.
Veškéré produkty jsou testovány špičkovými aktivními sportovci a následně vypilované k dokonalosti. Jezdci milují jízdu naplno, avšak bez rizika škrábanců, modřin, bolestí hlavy nebo vážnějších zranění jako poškození zad či mozku. Konečný výsledek je řada lehkého, vysoce funkčního vybavení, které díky dokonalejšímu tlumení nárazů a zvýšené odolnosti proti proražení poskytuje maximální ochranu proti zranění.
Blíže Vám přiblížíme špičkovou helmu POC OCTAL RACEDAY s nejvyšším stupněm ochrany a řadou vychytávek jako je dokonalé odvětrání díky velkým otvorům a jemného nastavení pomocí kolečka. Za zmínku stojí superlehká hmotnost, která se pohybuje na hranici 200 gramů! Zvýšení bezpečnosti je dosaženo větším pokrytím hlavy, spánků a zadní části hlavy a zesílením EPS vložka v nejvíce exponovaných místech. Konstrukce "monocoque" zvyšuje bezpečnostní vlastnosti a konstrukční celistvost přilby při zachování nízké hmotnosti. POC zvýšil odvětrání unikátním způsobem: Místo použití mnoha malých otvorů, jich má OCTAL méně, ale větší.
Tato konstrukce umožňuje většímu množství vzduchu proudit přes helmu, což vede k lepší aerodynamice. Coolbest polstrování pomáhá snížit teplotu na rozhraní mezi přilbou a hlavou. Skvělou vychytávkou je speciální „grip“ pro zachycení brýlí v přední části přilby.
Tak se dostáváme k dalšímu produktu POC. A to jsou sportovní brýle POC DO HALF BLADE se skvělým vzhledem a vynikajícími vlastnostmi. Sportovní brýle Poc Blade jsou vyrobeny z materiálu grilamid, který je pevný, odolný a velmi lehký.Spolu s možností výměny zorníků s čočkami od Carl Zeiss podle podmínek to přispívá k velké variabilitě jejich použití. Pryžové a nastavitelné zakončení pomáhá udržet brýle na správném místě.
V naší nabídce jsou pak i další produkty POC jako rukavice, dresy, chrániče atd., které najdete v následujícím odkazu.

Odkaz na náš sortiment POC ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie