Zpět

Přepracovaná sedla SYNCROS pro horská i silniční kola

Zcela nová sedla Syncros pro kola Scott a nejen pro ně. Syncros Tofino, Savona nebo Belcarra, to je průřez novými sedly od Syncrosu, značky spojenou s koly Scott.
Sedla mají přepracovaný tvar i design. Obecně se dá říci, že všechny nové modely sedel Syncros jsou dle současného cyklistického trendu hodně zkráceny a naopak rozšířeny v novém Syncros programu V-Concept pro flexibilnější jezdce. Vlastnosti jednotlivých sedel Syncros naleznete přímo v popisu konkrétního modelu. Nás nejvíce zaujalo sedlo Syncros Belcarra V 2.0 pro výkonnostní jízdu v agresivnější aero pozici. Pozice v sedle připomíná písmeno V, odtud je i jeho název. Jezdci sedí více vpředu, zatíženy jsou stydké kosti. Jízdní pozice je většinou nižší a vyžaduje poněkud odlišně tvarované sedlo s velkým výřezem uprostřed. Osobně jsme ho i testovali v terénu.
Nová sedla Syncros jsou promyšlená do detailu a je na ně možné umístit originální doplňky s označením "direct mount" jako brašničky na drobné nářadí/malou duši, popř. originální blatníček nebo držák na kameru. Vše je záležitost jednoduché instalace - příslušenství se po odejmutí gumového krytu montuje jednoduše dvěma šrouby na pevno do sedla. Díky tomuto systému odpadají pásky na suché zipy, nacvakávací držáky atd.

Všechna sedla i dalších značek jako Fizik, Fabric a dalších najdete ZDE (některá jsou zařazena i do testovacího programu k vyzkoušení všem zákazníkům).

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie