Zpět

PŘES 750 KLADNÝCH RECENZÍ - ESHOP VELOSPORT.CZ

Už to bude nějaký pátek, co náš eshop funguje - naše nejstarší recenze na renomovaném portálu Heureka.cz se datuje (téměř na den wink) 9 let zpátky. A náš eshop velosport.cz je jedna z věcí, která i přes všechna opatření a omezení dokáže fungovat a naplňovat dlouho zavedený vysoký standard.

Objednané zásilky doručíme přímo k vám domů během několika pracovních dnů (průměr 2,4 dne!) pomocí České pošty nebo PPL. Pokud máte zájem si zásilku vyzvednout osobně, tak naše výdejní místo najdete v ulici Dr. Tyrše 877 v Pelhřimově. Pro všechny možnosti dopravy doporučujeme online platbu místo dobírky. Během omezené pracovní doby jsme vám k dispozici pro vydání zásilek od 13:00 do 15:00ve všední dny. Ve stejném čase mimochodem probíhá i příjem a výdej našeho servisu, jehož provoz také stále funguje, více info ZDE.

Pokud se bojíte objednávat z eshopů, tak u nás můžete tyto starosti hodit za hlavu. Jsme vám ochotni se vším poradit, zboží je dodáváno opravdu rychle a pokud by náhodou došlo k nějakým neshodám, tak s vámi vše ochotně vyřešíme. Za naší spolehlivost mluví recenze ZDE, tak se o naší kvalitě přesvědčte sami a podpořte náš obchod i v této době, kdy bohužel nemůžeme fungovat jako obvykle. Pokud náš eshop využijete, budeme opravdu rádi za zpětnou vazbu.

Děkujeme vám za vyjádřenou podporu a přejeme vám v současné době hodně zdraví a síly, ať se do toho můžeme na začátku další sezony pustit společně a naplno!

Váš tým Velosport Valenta

 

Fotogalerie
Fotogalerie