Zpět

PŘIPRAVTE SE NA ZIMU S CRAFTEM

Venku jsou stále ještě tropické teploty, ale kalendář je neúprosný. Zima přijde, ale na kole se bude jezdit pořád a za každého počasí!
Jen je potřeba se správně obléct, tak abychom si jízdu pořád dokonale užívali, cítili se pohodlně i bezpečně.
Dorazilo k nám první zimní zboží od značky Craft, která je pojmem ve funkčním sportovním oblečení a to nejen cyklistickém.
Základem je kvalitní bunda, kde máme nově skladem 2 pánské varianty. Fluo žlutou cyklistickou bundu Craft Verve Glow, která je ideální pro jízdu na kole v mírných povětrnostních podmínkách při nízkých teplotách. Jedná se o teplou cyklistickou bundu volnějšího střihu z elastického membránového materiálu, odolnou proti větru a vodě, s klasickými kapsami na zádech. Druhou novinkou je velmi teplá zimní cyklistická bunda bunda Craft Rime, s větší zadní kapsou na zip. Díky volnějšímu střihu a membráně VentAir Wind najde uplatnění i při ostatních outdoorových aktivitách. Dámskou alternativou je stejná bunda v krásné tmavě růžové barvě s reflexními prvky. Kvalitu dámské bundy Craft Rime Women ocení ženy na kole i mimo něj.
V zimní období pak jsou nejvíce náchylné ruce a hlava, proto nabízíme i čepice a rukavice Craft z kvalitních materiálů, s perfektním střihem a funkčními prvky, které na kole oceníte.
Novinkou jsou např. prstové zimní rukavice Craft Shelter a pod cyklistickou helmu určená čepice Craft Wrap s tvarováním přes uši.

Z cyklistického oblečení Craft si určitě každý vybere to pravé do každého počasí!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie