Zpět

PRO-T JE NOVINKA V SORTIMENTU LEVNÝCH HELEM

V poslední době jsme představovali ty nejžhavější novinky a především top produkty z odvětví cyklistiky. Upřímně je to zboží, které zajímá a přitahuje nejvíce pozornosti. Ale pro spoustu z Vás je kolo a jízda na něm občasnou záležitostí a nepotřebujete řešit jen to nejlepší vybavení a zároveň většinou i nejdražší.
Pokud Vaše cyklistické ambice nejsou nikterak vysoké, jen se zkrátka na kole rádi občas projedete nebo ho využíváte čistě jako dopravní prostředek ve městě a jeho okolí, popřípadě vyrazíte několikrát za rok na cyklistický výlet máme tu i něco absolutně standardníhopro Vás - příležistostné cyklisty. Jsou to cyklistické helmy značky PRO-T, které jsou svou cenou velmi zajímavé a zároveň funkční i designově povedené. To vše v mnoha barevných variantách. Díky variabilitě (odnímatelnému štítku) můžete helmy značky PRO-T využívat jak na horském i silničním kole a vybavit můžete celou rodinu včetně dětí. Všechny helmy této značky jsou vyrobeny In-mold konstrukcí, která spojuje vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorbci nárazů. Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr váhy a pevnosti. Umožňuje také lepší možnosti odvětrání helem. Díky integrované síťce v přední části je zajištěna ochrana před hmyzem, popř. blátem. Nastavení ideálního obvodu můžete docílit pomocí otočného stahovacího kolečka. Díky těmto vlastnostem jsou helmy PRO-T ideálním řešením ochrany hlavy pro příležitostné cyklisty, kteří se chtějí na kole bavit a nepotřebují za to zbytečně utrácet.
Helma je totiž nezbytnou výbavou pokud na kolo sednete ať už s jakýmkoliv cílem a zaměřením. Bez helmy by neměl vyjíždět nikdo. Nejde ani o věk, zkušenosti ani o výkonnost. Pád na kole může potkat každého i bez vlastního zavinění a helma může zachránit život nebo zmírnit následky zranění.

Odkaz na cyklistické helmy PRO-T ZDE.
Odkaz na další cyklistické helmy do 1500,- Kč ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie