Zpět

Prodej nepřerušen - fungujeme on-line!

Začátek cyklistické sezóny je nyní ovlivněn mimořádnou situací týkající se Koranaviru, kterou plně respektujeme. S tím jsou spojená určitá omezení i pro nás, ale snažíme se vám vyjít vstříc a umožnit bezproblémový on-line nákup cyklistického zboží i kompletních jízdních kol prostřednictvím našeho e-shopu.
Pokud potřebujete cokoliv konzultovat nebo se poradit se správným výběrem jsou vám k dispozici naši prodejci na telefonu 565 32 30 26 nebo mobilu 775 322 782 popř. e-mailu valenta@velosport.cz. Rádi vám poradíme s výběrem nebo vysvětlíme detaily týkající se zboží či objednávky.

Jakékoliv zboží včetně jízdních kol si u nás můžete tedy objednat on-line a nechat zaslat nebo ho vyzvednout u nás osobně přes výdejové okénko (bez vstupu do provozovny).

Možná právě vybíráte nové kolo, protože počasí venku už nabízí takřka ideální podmínky k jarní cyklistice. Stačí jen vybrat z naší nabídky horských, silničních nebo třeba i dětských kol. Mimo to u nás najdete i špičková elektrokola.
Při objednávce jízdního kola nad 9 990,- Kč je navíc doprava včetně osobního předání do 35 km od Pelhřimova ZDARMA! Smontované, seřízené kolo dovezeme přímo k vám a vysvětlíme veškeré detaily.
Pro uhrazení takové objednávky pak volte platbu předem, v případě osobního odběru u nás, můžete zaplatit na místě pomocí platební karty při vyzvednutí zboží.

Fotogalerie