Zpět

PRVNÍ KOUSEK OD HAIBIKE DORAZIL

Naskladňování nových elektrokol z modelové řady 2019 jsme odstartovali dámským modelem Haibike Sduro Hardseven Life 1.0. Perfektním e-bikem pro ženy se sportovním zaměřením.
Společnost Haibike navrhla elektrokola z řady Hardseven zvláště pro ženy bez kompromisů. Tato elektrokola nabízejí pohodlí a bezpečnost a poskytují dokonale přizpůsobenou geometrii navrženou pro ženy. Kratší představce, speciální sedla a např. mimořádně malé velikosti rámu (XS) charakterizují řadu Life Line. Při vývoji nových modelů Haibike dále optimalizoval dámskou geometrii. Pro lepší kontrolu a ergonomickou polohu posedu byla hlavová trubka rámu prodloužena pro větší pohodlí a bezpečnost. Haibike také zvýšil komfort při nasedání a slézání z kola díky „zalomenému“ rámu. Tedy úpravě horní rámové trubky, kde se projevuje typické zaoblení. Délka klik, šířka řídítek a brzdy byly upraveny tak, aby bylo možné reagovat ještě intuitivněji a efektivněji.
Motorizace pohonnou jednotkou Yamaha je opravdu výkonná a spolehlivá. S kompaktním středovým pohonem Yamaha PW-SE o výkonu 250 Watt, který zabírá od prvního šlápnutí díky systému Zero-Cadence-Supports dokáže podporovat jezdce i při vysoké kadenci šlapání. Kvalitní lithiová baterie Yamaha má kapacitu 400 Wh a rychle ji dobijete díky 4A Yamaha nabíječce. Elektrokolo se ovládá přes elegantní ovládací panel Yamaha Side Switch na řídítkách. To je vyřešeno opravdu na jedničku, protože má jezdec ovládání ihned po ruce a zvládá ho obsluhovat palcem. Zároveň se pořád drží řidítek, takže je jízda stále bezpečná.
Hlavní předností elektrokola je jeho jednoduchost. V systému  Shimano Altus 1x9 není třeba hledat složitosti - je komfortní a bezproblémový. O pohodlí se stará odpružená vidlice Suntour XCM s možností nastavení předpětí pružiny – opět žádná věda. Bezpečnost zajišťují hydraulické brzdy Tektro s dostatečným brzdným výkonem.    
E-bike je dodáván ve velikosti 27,5”, což je ideální rozměr kol pro ženy a zejména ovladatelnost kola v každé situaci.

Pokud hledáte kvalitní cenově dostupné elektrokolo s plynulým jízdním projevem, tak Sduro Hardseven Life 1.0 je ideální volba!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie