Zpět

PUMPY KLS S VŠESTRANNÝM POUŽITÍM

Představujeme Vám nové hustilky KLS. Jde o hustilky většího rozměru (a také výkonu), takže jsou vhodné zejména do dílny či s sebou na cestování po závodech či cyklistických pobytech.
V první řadě jde o velkou nožní hustilku KLS Airtank Tubeless a jak už její název napovídá, jedná se o pumpu s kombinací zásobníku vzduchu. Pumpa je tak vhodná pro přípravu bezdušových plášťů, kde potřebujete najednou do pláště vpustit velký objem vzduchu. Ten si právě „nafoukáte“ do zmíněného zásobníku a pomocí ventilu s ovládáním průtoku vzduchu vpustíte do bezdušáku požadovaný objem k jeho zapatkování a uchycení v ráfku. Skvělé je, že ne vždy a všude máte po ruce kompresor nebo elektřinu, takže tuto pumpu oceníte zejména na cestách nebo pokud doma postrádáte zmiňovaný kompresor. Pumpa se dá samozřejmě používat i klasickým způsobem pro dofukování plášťů.
Pumpa je dokonale stabilní a kvalitně zpracovaná, je vybavena silikonovou rukojetí,  kovovou hlavicí pro galuskové i autoventilky, ovládáním průtoku vzduchu z rezervoáru a samozřejmě nepostrádá velký přehledný tlakoměr.  Dokáže vyvinout tlak až 240 psi/18 barů.
Druhou hustilkou stejného výrobce je mini „servisní“ pumpa KLS Covert. Nejedná se o ryze servisní pumpu velkého rozměru, jde o malého-velkého pomocníka když se Vám nechce s sebou na cyklistickou akci brát velká dílenská pumpa, ale chcete mít po ruce kompaktní hustilku, která nejen nafoukne, ale i změří tlak ve Vašem plášti a přitom ji jednoduše přihodíte do batohu nebo cestovní tašky – měří totiž jen 30 cm a váží 216 gramů.
Co dělá pumpu KLS COVERT kompaktní? Skrytý tlakoměr se vysune odklopením nášlapné platformy a změní příruční pumpu na mini servisní. Kompaktnosti také dopomáhá dvojité teleskopické tělo. Při větších tlacích dokáže pumpování usnadnit možnost uzamčení spodního pístu. Opět kvalitní zpracování kovové hlavice pro oba typy ventilků a maximální hodnoty tlaku 120 psi/8 barů. Pumpu je možné upevnit i na rám kola pomocí držáčku (součást balení).
Výběr z našich hustilek je velmi široký, stačí si jen vybrat ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie