Zpět

PUMPY LEZYNE A DALŠÍ TECHNICKÉ VYCHYTÁVKY

Pumpy od americké značky Lezyne nemusíme nikomu představovat. Podobně jako světla od této značky jsou špičkou ve své kategorii. V našem případě vás určitě potěší nejen jejich skladnost a funkce, ale i vzhled. A co nového nám teprve dorazilo od GIANTu… více se dočtete o pár řádků níž.

LEZYNE POCKET DRIVE HV BLACK 

Pumpička, která zabere pouhých 14 centimetrů, a to chceš! Duralové tělo a šlahounek Flex hose pro Auto i galuskový ventilek. I přes svoji miniaturní velikost má výkon, který je bezkonkurenční. A to díky sytému ABS, který zabrání zbytečnému úniku vzduchu při sundávání pumpy z ventilku. Hadička je mimo používání ukryta v těle pumpy a součástí prodejního balení je i držák pod košík. Ideální pro horská kola.

LEZYNE GRIP DRIVE HP S RED/BLACK

Opět skvělá pumpa s duralovým tělem, která je univerzální pro oba typy ventilků. Integrovaná hadice ABS Flex a rýhovaná hlaveň dělají z této pumpy výbornou volbu pro silniční i horská kola na vysokotlakých pneumatikách. To všechno je u velikosti S vmáčknuto do 186 milimetrů. Součástí balení je i lehký držák Composite Matrix.

LEZYNE TUBELESS INSERT KIT BLACK

Tak a teď nás čekají slíbené technické parádičky. První z nich je tahle malá tubička na opravu bezdušáků. Malý váleček z hliníku, který váží jen 35 gramů. Co je uvnitř? Kalený hrot a 5 ucpávek. Je to jednoduché, tubičku zastrčíte do konce řídítek, kde zároveň slouží jako záslepka a je vlastně hotovo. V případě defektu tubičku vyndáte a můžete defekt opravit během pár vteřin. Praktická hračka za super peníze.

GIANT CLUTCH FORK CORE STORAGE CO2

Set na upevnění CO2 bombičky o hmotnosti 16g nebo 25g do tapered sloupků vidlic RockShox, Fox a DVO. Na bombičku jen připevníte aplikátor v podobě redukce, nasunete zespoda do vidlice a zajistíte víčkem s magnetem. Záchrana cenných minut při závodě nebo tréninku je na světě!

GIANT CONTROL TANK TUBELESS BLACK

Speciální pumpa pro venkovní použití, kde zrovna nemáte po ruce kompresor. Control tank se naplní vzduchem klasickou dílenskou pumpou a pak vzduch jen vypustíte rychle do vašeho bezdušáku. Dá se použít i na rychlou opravu defektů v depu. Maximální tlak je 160 psi a plným obsahem nafouknete dvě silniční nebo jednu horskou pneumatiku. A nebojte, má i ventil proti přetlaku. S hmotností lehce pod 2,5kg je to super pomůcka i pro cestovní využití.

GIANT TUBELESS TIRE PLUGS

Chápeme, že každý není na podobné vychytávky. Pokud patříte mezi oldschooly, tak vás jistě potěší tahle sada od GIANTu, která obsahuje aplikátor, lepidlo a 10 knotů. Nedáte za ní ani dvě stovky a může se vám hodit jak na švihu, tak ve vaší dílně.

A jako vždycky - tady koukněte na další pumpy a tady zase na další sady na opravu bezdušákůwink

 
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie