Zpět

REVOLUČNÍ NÁPLŇ DO BEZDUŠOVÝCH PLÁŠŤŮ-FINISH LINE TUBELESS TIRE SEALANT

Tahle novinka od společnosti Finish Line, která letos oslaví už 30 let svého fungování je opravdu "hustá". Nejenom tím, že mění zaběhnuté pořádky mezi bezdušovými tmely a nastavuje nový standard v kategorii bezdušových tmelů. Je hustá skutečně i svým složením a konzistencí samotnou.
Nečekejte klasické "mlíko" na bázi latexu které za čas jednoduše z pláště mizí přirozeným vysycháním nebo nemá úplně dokonalou schopnost 100% zacelení defektu. Tubeles Tire Sealant je jiný!
Jedná se o přelomový produkt, který boří zažité stereotypy ve světě bezdušových kol. Inovativní řešení, které dává zapomenout na všechny neduhy dosud používaných tmelů. Tmel stačí naplnit pouze jednou při nandavání pláště. Tmel Finish Line totiž nevysychá a nemusí být pravidelně doplňován. Tím ani nenarůstá hmotnost celého setu o zaschlé zbytky na stěnách pláště. Tmel přitom vydrží aktivní po celou životnost pláště, než ho stačíte opotřebovat, a zároveň je velmi účinný i v boji s defekty. Poradí si totiž s defektem až do velikosti 6 mm a zůstává funkční až do mrazivých teplot –20°C.
Snadnější je i samotná instalace tmelu do bezdušového pláště. Lahvičku není třeba protřepávat a tmel lze použít i s CO2 pumpou. Nemusíte se bát ani o své zdraví, tmel nevyvolává alergické reakce, není toxický ani hořlavý a díky tomu, že neobsahuje čpavek, tak ani nepáchne a neničí ráfek.
Tubeless Tire Sealant byl vyvinut ve spolupráci s předním výrobcem průmyslových a vojenských tmelů Multi Seal Corp a asi nejzásadnější zprávou je jeho životnost. Tu výrobce deklaruje po celou dobu životnosti pláště a vy tak ušetříte nejen peníze za opakované dolévání, ale hlavně uspoříte drahocený čas strávený v dílně. Tmel nabízíme ve dvou baleních - jak servisním litrovém, tak balení v dávkovači 240 ml, které vychází akorát pro jeden pár MTB kol.

Odkaz na tmely Finish Line Tubeless Tire Sealant ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie