Zpět

ROZŠÍŘENÍ NABÍDKY SVĚTEL LEZYNE

Je jedno, jestli se koukáte po lepších světlech, protože máme krátké dny a neustálou mlhu nebo si jen přes zimu rozšiřujete výbavu na další sezonu. Náš široký sortiment se totiž zase ještě o kousek rozrostl. Představujeme nová světla LEZYNE.

Přední světla

Co je malé, to je milé. Tak začneme s LEZYNE MICRO DRIVE 600XL. To je sice malé, ale díky dvěma LED diodám má svítivost 600 lumenů. Máme ho v černé barvě a dobijete ho pomocí USB zhruba za dvě a půl hodiny - a to ani nepotřebujete kabel. Skvělý poměr ceny a výkonu - kterého dostanete od tohohle prcka opravdu dost. Ještě má o chlup méně výkonného kolegu - LEZYNE HECTO DRIVE 500XL, svítivost 500 lumenů a prodloužená nejdelší výdrž až dvacet hodin. Nabíjení opět přes integrovaný USB stick a krásné neo-metallic barevné provedení. Ve stejném barevném provedení máme nově i LEZYNE LITE DRIVE 1000XL se svítivostí 1000 lumenů. Jedná se o výkonnější nástroj, takže se musí dobíjet pomocí přiloženého kabelu s micro USB, ale zabere vám to pouhé 4 hodiny. Dalším kouskem je LEZYNE MICRO DRIVE PRO 800XL v černé barvě. Svítivost 800 lumenů a vestavěná baterie se opět nabíjí přes USB, takže kabel nepotřebujete. A v neposlední řadě - LEZYNE SUPER DRIVE 1600XXL. Jak napovídá název, svítivost je celých 1600 lumenů na maximální chod. Uvnitř je špičková elektronika, tři vysoce výkonné LED diody. Nabíjí se pomocí micro USB kabelu a jeho maximální výdrž dosahuje extrémních 148 hodin. A pozor - je kompatibilní s technologií SmartConnect a Remote Switch a tím vám zjednodušuje kontrolu nad světlem pomocí vašeho propojeného smartphonu.

Zadní světla

Nebojte, nezapomněli jsme ani na zadní světla. wink Kvalitní zadní blikačka LEZYNE KTV DRIVE nabízí (vodě)odolnou konstrukci, dvě jasné diody a naše známé bezkabelové nabíjení skrz USB. To vám zabere pouze 3 hodiny. Spolehlivé kvalitní světlo za lidovou cenu. Co když vám ale ukážeme něco výkonnější a k tomu tenčí? Co třeba LEZYNE STICK DRIVE, které představuje neuvěřitelně štíhlou a nadupanou zadní blikačku. Viditelnost do úhlu 270°, svítivost až 30 lumenů a jedna důležitá tecnická hračka. Světlo připevníte o-kroužkem k sedlovce a když ho budete potřebovat nabít, tak stačí pouze „vycvaknout“ samotné světlo díky magnetickému nástavci a nabít ho skrz integrovaný USB kolík. Všechno se opět obejde bez kabelu. Bez něj se ale neobejde silnější kolega LEZYNE STRIP DRIVE. Za cenu nabíjení kabelem vám ale poskytne výdrž až 57 hodin na jedno nabití, extrémní svítivost až 150 lumenů a opět neuvěřitelný úhel viditelnosti 270°. A pokud nemáte technických vychytávek dost, tak se připravte na LEZYNE STRIP ALERT DRIVE. Co že znamená to ALERT? To je speciální funkce, která je schopna detekovat, že brzdíte a dá úpravou světelného signálu znamení řidiči, který jede za vámi. Výkon až 150 lumenů, životnost na jedno nabití až 27 hodin a funkce ALERT dohromady dávají ultimátní zadní světlo pro viditelnost ve dne i v noci.

No a pokud vás nenadchl ani jeden z představených modelů, tak pro vás máme ještě jeden tip na závěr. LEZYNE FEMTO DRIVE SET, která byla vytvořena za účelem nejdostupnější a přitom kvalitní sady světel. Zapomeňte na světla ze supermarketu, toto je nový standard. Hliníkové tělo, 4 režimy blikání a jeden režim svícení, mezi kterými přepínáte mačkáním samotné čočky světla, která slouží jako ovládání. Nabíjet ho nemusíte - je totiž na baterkysmiley

Tak snad vám nějaké z našich světel padlo do oka a vy díky němu padnete do oka řidičům na silnici. Zůstaňte v bezpečí a nejezděte za zhoršených podmínek bez světel. Jde totiž o vás.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie