Zpět

SCOTT SPARK RC 900 WORLD CUP

Čistokrevný závoďák, to je Scott Spark RC 900 World Cup. Kolo, které je chloubou našeho obchodu si zaslouží více pozornosti a přiblížení detailů.
Opravdu se jedná o dokonalé „závodní nářadí“ se smyslem pro detail a absolutní kvalitu. Aby také ne, předpokladem tohoto stroje je každodenní výkonnostní nasazení  a závodní prostředí je místo, kde se cítí nejlépe. Sám Nino Schurter na něm postupně dosáhl všech významných úspěchů své kariéry.
Takže k věci… Karbonový rám nejvyšší kvality vlákna HMX se závodní geometrií a agresivními barvami je osazen legendární lehkou vidlicí Rock Shox SID RLC a tlumičem FOX NUDE s přepákováním Rocker Link. Odpružení je sdruženo do jedné páčky vyvedené na řidítka a je uživatelsky velice příjemné. Unikátní systém TwinLock má 3 režimy odpružení, kdy nejčastějším módem v závodě bude zavřeno/otevřeno, ale i prostřední režim je praktický pro volné bajkování a přiměřené pohodlí.
Osazení jak jinak než sadou Sram Eagle, s ideálním rozsahem převodů a nízkou váhou je jasným řešením. Zásadní komponenty jako jsou přehazovačka s karbonovými díly a lehoučké kliky taktéž z karbonu jsou v nejvyšším možném provedení XX1. U klik se nabízí výměna standardně dodávaného převodníku se 32 zuby za větší, ale to je už na každém. Kazeta s rozsahem 10-50 zubů a řetěz je pak v provedení XO1. Stejné řady je i řadicí páčka s možností nastavení.
Brzdy Sram Level TLM jsou nekompromisní a stejně výkonné v každé situaci kdy je potřeba. Brzdy jsou v kombinaci s nejlepšími kotouči na hliníkovém unašeči pro efektivní chlazení.
Lehká hliníková kola DT SWISS X1825 Spline CL mají přípravu pro bezdušové pláště a díky širším boostovým nábojům jsou velmi tuhá.
Ostatní komponenty dodala firma Syncros. Sedlovka s mírným offsetem  i  720 mm široká řidítka jsou karbonová.
Nový Spark je nabitý závodními technickými prvky a je připraven vítězit v každé situaci.

Odkaz na kolo Scott Spark RC 900 World CUP ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie