Zpět

Sedla Selle Royal - v pohodlí nejen na elektrokole

Každý si jistě všiml, že trend elektrokol se neustále rozšiřuje a jen tak nebude ustupovat. Díky elektrokolům se dostávají zpět do sedla často i starší lidé, kteří mají pochopitelně vysoké nároky na pohodlí. A jak jsme se v několika uplynulých sezonách přesvědčili, tak vedle investice do elektrokola často přichází i investice do kvalitního a pohodlného sedla, ale tato sedla jsou samozřejmě určena pro každého, kdo chce 100% komfort. V tomto ohledu jsou italská sedla Selle Royal naprostou jedničkou a my jsme rádi, že vám je můžeme nabízet. A co je nově naskladněno?

Skvělou volbou pro pány je univerzální sedlo pro mtb a treková kola Selle Royal Mach za dostupnou cenu. O úroveň výš jsou sedla Respiro  pro pány  pro dámy. Pánská verze má široký větrací otvor a speciální ergonomii, takže snižuje tlak na cévy, zlepšuje oběh krve v oblasti genitálií a zamezuje známému a nepříjemnému pocitu znecitlivění. Dámský model je ergonomicky tvarován speciálně pro dámské partie a spolu s větracím otvorem zamezuje tlaku, který by mohl působit negativně na dámské choulostivé tkáně. 

Dámy jistě ocení sedlo Selle Royal Avenue, které opět zlepšuje prokrvení sedacích partií - tentokrát pomocí podélného kanálku, pořádné vrstvy RoyalGelu a pružných elastometrů. Vedle něj doporučujeme i sedlo Selle Royal Forum pro rekreační cyklistky. Také snižuje tlak na intimní partie a má lepší cirkulaci vzduchu díky výřezu. RoyalGel je samozřejmostí. Obě tato sedla mají skvělý poměr ceny a výkonu.

Občas zajedete na kole za kamarády do hospody, opíráte kolo a sedlo už je prodřené skrz? Pro vás máme pánské sedlo Selle Royal Ellipse se speciálním gelem a výřezem, aby vaše citlivá místa zústala v pohodlí. Boky sedla jsou lépe chráněny proti odření druhou extra vrstvou. Ale pánové, z té hospody už s kolem vedle sebe. Alkohol za řídítka nepatří! No a jestli nejezdíte po večerech do hospody, ale i tak se vracíte z kola pozdě, tak je sedlo Selle Royal Vivo Reflective přesně pro vás. Tohle sportovně rekreační sedlo má totiž na své zadní části reflexní pruh (jak se můžete přesvědčit na fotkách pod článkem).

Teď už víte, do čeho jdete. Sedla Selle Royal jsou zkrátka důkazem, že pohodlně může znamenat i zdravě. Všechna sedla Selle Royal prohlížejte ZDE.

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie