Zpět

SENZACE - KULHAVÝ A NOVÝ CANNONDALE F-SI V KAMENICI!

Chtěli bychom Vás pozvat na Cannondale Juris Real MTB Maraton, který se uskuteční poslední červnovou sobotu 30.6. 2018 jako tradiční závod "O pohár starosty města Kamenice nad Lipou"!
 S obrovskou hrdostí Vám oznamujeme, že na akci na které se významně podílíme již řadu let dorazí nejúspěšnější český biker všech dob - Jaroslav Kulhavý!
Jezdec týmu Specialized Racing přijal pozvánku na tuto parádní akci a můžete tak poměřit síly v závodě nejen s ním. Elitní startovní pole rozšíří další český reprezentant Jan Škarnitzl - Mitas Trek, který již dokázal tento závod dvakrát ovládnout v letech 2014 a 2016. Další špičkoví jezdci jsou v jednání a nechme se překvapit kdo všechno z profesionálního světa sportu se nakonec vydá na trať hlavního závodu na 56 km. Po závodě bude pro fanoušky a veřejnost uspořádána podpisová akce těchto sportovců.
Velosport bude mít v hlavním zázemí po celou dobu akce  dostupné testovací modely kol Cannondale a hlavně novinku CANNONDALE F-SI 2019 nabitou nejnovějšími technologiemi.
Budete tak mít možnost poprvé a naživo spatřit jedno z nejdokonalejších horských kol současnosti. Neváhejte a navštivte náš stánek Velosport naproti hlavní tribuně.
Srdečně Vás tedy zveme na další ročník Cannondale Juris Real MTB Maratonu a těšíme se na krásný sportovní den v dobré společnosti.
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie