Zpět

SILNIČNÍ PEDÁLY TIME

Nejen výjimečná lehkost dělá pedály Time odlišnými od ostatních. Jejich váha je skutečně výrazným benefitem pro fajnšmekry šetřící každý gram.
Právě technologie X-PRESSO zacvakávání kufru do pedálu pracuje jinak než většina ostatních. Pedály Time využívají místo klasické pružiny "planžetový systém", který mimo jiné šetří jejich váhu. Díky velké styčné ploše pedálu a kufru je přenos síly jezdce dokonale efektivní.
Novinkou je model pedálů TIME X-PRO 10, který využívá svůj aerodynamický tvar a tím se liší od ostatních modelů Time. Jeho předností je vysoká odolnost, nízká váha 226 g (pár) díky duté ose, ještě větší styčná plocha  725mm2  a zmíněná aerodynamika. To jsou výhody, díky kterým je předurčen a využíván pro závodní účely.
Ještě o fous lehčím modelem (198 g/pár) jsou pedály TIME X-PRESSO 10 s karbonovým tělem standardního tvaru, opět s dutou osou z oceli, styčnou plochou pedálu  700 mm2a carbonovou planžetou.
Absolutně nejlehčí námi nabízenou variantou jsou karbonové pedály TIME X-PRESSO 12 s titanovou osou, kde se váha vyšplhá na pouhých 154 g/pár. 
Cenově dostupnými variantami a rozhodně ne o nic horšími pedály, které se liší jen použitými materiály jsou pedály řady X-PRESSO 4 a X-PRESSO 6. To nám přijde jako rozumné řešení z hlediska ceny a výkonu. Volba které tou budou je ale jen na Vás...
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie