Zpět

SLEVA PŘI 20 LETÉM VÝROČÍ KOLOBĚŽEK KOSTKA

Společnost Kostka slaví 20 let od své první sériově vyrobené koloběžky! A to je je důvod k oslavě.
Aby se již tradiční český výrobce neradoval sám, přináší i svým uživatelům při tomto výročí pěknou akci v podobě slevy.
Protože chce společnost Kostka rozšířit základnu koloběžkářů na maximum a přinést tak tento skvělý sport co nejširší  veřejnosti přináší tak akční ceny modelů koloběžek Kostka Hill Fun a Kostka Tour Fun v podobě jednotné ceny 4 490,- Kč! Jedná se o modely pro začínající koloběžkáře, kteří budou jezdit jen občas a nechtějí do nového stroje příliš investovat. Koloběžky jsou osazeny dostupnými komponenty, jež se běžně využívají v segmentu cyklistiky.
Tyto špičkové sportovní i rekreační koloběžky jsou nejen vyvíjeny a kompletovány u nás v ČR, ale zároveň drtivá většina komponentů pochází právě z českých dílen, popř. od renomovaných světových výrobců.
Koloběžky, které díky dlouholetým zkušenostem a nejmodernějším technologiím dosahují špičkové  kvality a odpovídají vysokým požadavkům zákazníků - od počítačového návrhu a simulace k finálnímu výrobku. Kvalita zpracování s důrazem na detaily je vidět na každé části koloběžky, jedná se tak například o CNC zpracování  a 3D laserové vypalování jednotlivých komponentů. To jsou hlavní přednosti koloběžek Kostka, ze kterých můžete vybírat ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie