Zpět

SLEVOVÁ AKCE "ŠESTKRÁTDVA" #2 - 18.6. - 1.7. 2018

Vybraných šest produktů, ve dvoutýdenní slevě! Máme tu novou pravidelnou čtrnáctidenní nebo chcete-li dvoutýdenní slevovou akci na vybrané zboží. Vybíráme pro Vás zajímavé a užitečné produkty, které vždy na dva týdny zlevňujeme a máte tak možnost je pořídit za lepší cenu ať už na našem eshopu nebo přímo v naší prodejně v Pelhřimově. 
V obchodě je umístěna speciální vitrína pro ty z Vás, kteří k nám chodíte nakupovat nebo servisovat pravidelně. Zlevněné produkty tak máte vždy na očích a vyplatí se je prohlédnout, zda by se Vám zrovna něco nehodilo. To samozřejmě platí i pro ty, kteří nakupujete online a sledujete naš blog. V sekci blogu Akční nabídky umísťujeme vždy v pondělí po uplynulých 2 týdnech novou akci "Šestkrátdva" a informujeme Vás co jsme právě zlevnili.
Naším typem v této akci jsou a velmi oblíbené ESI GRIPY CHUNKY v různých barvách a také špičkové batohy CAMELBAK, které se mohou hodit na letní výlet nejen na kole.
Jednoduše sledujte náš blog, Facebook nebo Instagram a nic Vám neunikne! Odkazy do eshopu na aktuálně zlevněné produkty v AKCI #2 najdete níže.

Odkaz na kolo GT Transeo 2.0 ZDE

Odkaz na Esi Gripy Chunky ZDE

Odkaz na hustilku Topek Race Rocket Black ZDE

Odkaz na světlo Blackburn Central 350 ZDE

Odkaz na řetěz KMC X10 ZDE

Odkaz na batohy Camelbak ZDE

Fotogalerie