Zpět

SLEVOVÁ AKCE "ŠESTKRÁTDVA" #3 - 2.7. - 15.7. 2018

Vybraných šest produktů, ve dvoutýdenní slevě! Máme tu novou pravidelnou čtrnáctidenní nebo chcete-li dvoutýdenní slevovou akci na vybrané zboží. Vybíráme pro Vás zajímavé a užitečné produkty, které vždy na dva týdny zlevňujeme a máte tak možnost je pořídit za lepší cenu ať už na našem eshopu nebo přímo v naší prodejně v Pelhřimově. 
V obchodě je umístěna speciální vitrína pro ty z Vás, kteří k nám chodíte nakupovat nebo servisovat pravidelně. Zlevněné produkty tak máte vždy na očích a vyplatí se je prohlédnout, zda by se Vám zrovna něco nehodilo. To samozřejmě platí i pro ty, kteří nakupujete online a sledujete naš blog. V sekci blogu Akční nabídky umísťujeme vždy v pondělí po uplynulých 2 týdnech novou akci "Šestkrátdva" a informujeme Vás co jsme právě zlevnili.
Naším typem v této akci je především horské kolo Cannondale Trail 29 2 2018, které je dobrou volbou pro sportovní jízdu v každém terénu. Dále doporučujeme špičkové doplňky od americké firmy Topeak. Například do kompaktní brašny Topeak Dynapack DX se můžete sbalit na celodenní letní cyklovýlet a může se Vám také hodit praktické nářadí Topeak Hexus II se šestnácti funkcemi při řešení drobného servisu na Vašem kole.
Jednoduše sledujte náš blog, Facebook nebo Instagram a nic Vám neunikne! Odkazy do eshopu na aktuálně zlevněné produkty v AKCI #3 najdete níže.

Odkaz na horské kolo Cannondale Trail 2 2018 ZDE.

Odkaz na helmu Giro Cinder Mips ZDE.

Odkaz na gel Nutrend Carbosnack ZDE.

Odkaz na lahev Scott Corporate G3 ZDE.

Odkaz na nářadí Topeak Hexus II ZDE.

Odkaz na brašnu Topeak Dynapack DX ZDE.

Fotogalerie