Zpět

SLEVOVÁ AKCE "ŠESTKRÁTDVA" #4 - 16.7. - 30.7. 2018

Vybraných šest produktů, ve dvoutýdenní slevě! Máme tu novou pravidelnou čtrnáctidenní nebo chcete-li dvoutýdenní slevovou akci na vybrané zboží. Vybíráme pro Vás zajímavé a užitečné produkty, které vždy na dva týdny zlevňujeme a máte tak možnost je pořídit za lepší cenu ať už na našem eshopu nebo přímo v naší prodejně v Pelhřimově. 
V obchodě je umístěna speciální vitrína pro ty z Vás, kteří k nám chodíte nakupovat nebo servisovat pravidelně. Zlevněné produkty tak máte vždy na očích a vyplatí se je prohlédnout, zda by se Vám zrovna něco nehodilo. To samozřejmě platí i pro ty, kteří nakupujete online a sledujete naš blog. V sekci blogu Akční nabídky umísťujeme vždy v pondělí po uplynulých 2 týdnech novou akci "Šestkrátdva" a informujeme Vás co jsme právě zlevnili.
Naším typem v této akci je především oblíbená cykloturistická obuv Shimano ME3 pro muže ve dvou barevných variantách, pro ženy pak v růžovém designu. Každému, kdo se kolu věnuje by doma neměla chybět větší pumpa. I pro Vás máme akční nabídku na hliníkovou stojanovou hustilku s manometrem pro domácí využití Force Hobby. A jaké by to byly pro děti prázdniny bez kola? Pořiďte jim třeba horské kolo GT Stomper 24 Ace na duralovém rámu, s kotoučovými brzdami i odpruženou vidlicí.
Jednoduše sledujte náš blog, Facebook nebo Instagram a nic Vám neunikne! Odkazy do eshopu na aktuálně zlevněné produkty v AKCI #4 najdete níže.

Odkaz na pumpu Force Hobby ZDE

Odkaz na tretry Shimano ME3 ZDE

​Odkaz na computer KLS Digit ZDE

​Odkaz na hrnek Cannondale Mug ZDE

​Odkaz na dětské kolo GT Stomper 24 Ace ZDE

Fotogalerie