Zpět

SLEVOVÁ AKCE "ŠESTKRÁTDVA" #7 - 3.9. - 16.9.

Vybraných šest produktů, ve dvoutýdenní slevě! Máme tu novou pravidelnou čtrnáctidenní nebo chcete-li dvoutýdenní slevovou akci na vybrané zboží. Vybíráme pro Vás zajímavé a užitečné produkty, které vždy na dva týdny zlevňujeme a máte tak možnost je pořídit za lepší cenu ať už na našem eshopu nebo přímo v naší prodejně v Pelhřimově. 
V obchodě je umístěna speciální vitrína pro ty z Vás, kteří k nám chodíte nakupovat nebo servisovat pravidelně. Zlevněné produkty tak máte vždy na očích a vyplatí se je prohlédnout, zda by se Vám zrovna něco nehodilo.
To samozřejmě platí i pro ty, kteří nakupujete online a sledujete naš blog. V sekci blogu Akční nabídky umísťujeme vždy v pondělí po uplynulých 2 týdnech novou akci "Šestkrátdva" a informujeme Vás co jsme právě zlevnili.
Naším typem v této akci jsou dvě praktické věci hodící se na podzimní vyjížďky na kole. Protože nastává období lehkých dešťů, přeháněk nebo větrného počasí bude se Vám hodit pláštěnka Silvini Savio z lehkého nepromokavého materiálu, ve které budete zároveň dobře vidět. A dobře vidět musí i cyklista, takže malé kompaktní světlo Lezyne Hecto Drive se svítivostí 400 lumenů v kvalitním hliníkovém těle se ve Vaší výbavě  také neztratí.
Aby jste si jízdu mohli detailně zaznamenat, dáváme do akční nabídky GPS cyklocomputer VDO M7, který umožňuje propojení s PC a využívání aplikací Strava, Facebook atd. I ostatní věci, které najdete níže mají své uplatnění.
Jednoduše sledujte náš blog, Facebook nebo Instagram a nic Vám neunikne! Odkazy do eshopu na aktuálně zlevněné produkty v AKCI #7 najdete níže.

Odkaz na pláštěnku Silvini Savio ZDE

Odkaz na světlo Lezyne Hecto Drive ZDE

Odkaz na cyklocomputer VDO M7 GPS ZDE

Odkaz na brýle Force Edie ZDE

Odkaz na brašnu do rámu KLS Celly ZDE

Odkaz na mazivo odpružených vidlic Finish Line Max Suspension ZDE

Fotogalerie