Zpět

SLEVOVÁ AKCE "ŠESTKRÁTDVA" #9 - 1.10. - 14.10.

Vybraných šest produktů, ve dvoutýdenní slevě! Máme tu novou pravidelnou čtrnáctidenní nebo chcete-li dvoutýdenní slevovou akci na vybrané zboží. Vybíráme pro Vás zajímavé a užitečné produkty, které vždy na dva týdny zlevňujeme a máte tak možnost je pořídit za lepší cenu ať už na našem eshopu nebo přímo v naší prodejně v Pelhřimově. 
V obchodě je umístěna speciální vitrína pro ty z Vás, kteří k nám chodíte nakupovat nebo servisovat pravidelně. Zlevněné produkty tak máte vždy na očích a vyplatí se je prohlédnout, zda by se Vám zrovna něco nehodilo.
To samozřejmě platí i pro ty, kteří nakupujete online a sledujete naš blog. V sekci blogu Akční nabídky umísťujeme vždy v pondělí po uplynulých 2 týdnech novou akci "Šestkrátdva" a informujeme Vás co jsme právě zlevnili.
Naším typem v této akci jsou podzimní rukavice. Jelikož se velmi ochladilo teplé rukavice Kalas X6 s gripem na dlani i prstech pro dobré ovládání kola teď velmi oceníte. Pro posezónní údržby Vašeho stroje najde pro drobné opravy a servis uplatnění nářadí Topeak Ratchet Lite DX12 a nezbytností pro všechny kdo to s kole myslí vážně je velká pumpa jako například KLS AirFlow One. Nejvíc, ale ušetří tentokrát ženy na dámském kole Kellys Pheebe 30!
I ostatní věci, které najdete níže mají své uplatnění.
Jednoduše sledujte náš blog, Facebook nebo Instagram a nic Vám neunikne! Odkazy do eshopu na aktuálně zlevněné produkty v AKCI #9 najdete níže.

 

Fotogalerie