Zpět

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY CRANKBROTHERS PRO HORSKÁ KOLA

Rozšířili jsme sortiment pro bikery o fajnové komponenty Crankbrothers. Týká se to konkrétně věcí do pořádného terénu, pro ty kdo vodí svůj bike po horách na trailu, v bike parku nebo prostě mají rádi zábavu na horském kole a dnes už také pro závodníky technického cross country.
Hlavní novinkou je teleskopická sedlovka Crankbrothers Highline, ktrá je vrcholem v daném segmentu jak sám název napovídá. Protože se svět MTB neustále vyvíjí, kola jsou dokonalejší, používají perfektní řadící systémy, odpružení atd. dá se s horským kolem vyjet a také sjet prakticky cokoliv. V těžkém a členitém terénu, při přejíždění překážek, zejména v prudkých sjezdech nebo jízdě po trailu přijde hodně vhod právě teleskopická sedlovka, která jednoduše v těžkých technických situacích tolik „nepřekáží“ a dá se pak s kolem a rovnováhou perfektně pracovat. 
Tenhle nový „tleskop“ od Crankbrothers pracující s uzavřenou hydraulickou patronou má integrované vnitřní vedení lanka. Instalace je velmi jednoduchá díky odpojitelnému ovládání. Součástí balení je kvalitní bovden i lanko od Jagwire, které propojuje sedlovku s páčkou ovládání na řídítkách. U už si můžete ovládat libovolně nahoru/dolu/vpravo/vlevo. Sedlovka pracuje ve zdvihu buďto 125 nebo 150 mm (v závislosti na typu), přičemž nabízíme standardní průměry pro sedlovou trubku 31,6 a 30,9 mm. Tahle věcička si pomalu nachází místo u všech bikerů s ryzím terénním zaměřením.A když už sáhnete po Crankbrothers sedlovce, která má nejen skvělou funkčnost, ale především vysoce kvalitní zpracování a perfektní design nabízí se kolo vybavit i dalším komponentem této značky.
Nabízíme celou řadu nášlapných pedálů Crankbrothers pro horská kola.
A to řadu Crankbothers Candy, což jsou pedály s větší oporou pro tretru a díky větší platformě se hodí pro all mountinové použití. Řada Candy představuje pedály dostatečně lehké pro dlouhá stoupání, ale přitom odolné tak, aby vydržely i trailové ježdění.
Zatímco řada Crankbrothers Egg Beater (známá jako „šlehače“) se uplatňuje nejvíce na závodním poli a u výkonnostních cyklistů. Díky své minimální hmotnosti je to ideální pedál pro XC závody a maratony. Obrovským benefitem je možnost našlápnutí ze 4 stran a téměř za každé situace ať je bláto nebo sníh.
Předností všech pedálů Crankbrothers je čtyřstranný zámek s otevřeným systémem, který se neucpe ani v totálním bahně. Navíc si můžete nastavit úhel vypnutí (15 nebo 20 stupňů). Součástí všech pedálů Crankbrothers jsou unikátní kufry pro tretry, které jsou odlišné od ostatních výrobců.

Odlište se od ostatních a zkuste to co opravdu funguje nemluvě o výjimečném designu!

Odkaz na sedlovku Crankbrothers Highline ZDE.
Odkaz na pedály Crankbrothers ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie