Zpět

Sportovní elektrokola GIANT a LIV v naší nabídce

Kvalitní elektrokola pro sportovní jízdu v terénu od největšího výrobce kol na světě, od Giantu. Všechno začalo v roce 1972 a během čtyřicetileté cesty, kdy se Giant z malé továrny na výrobu kol stal postupně největší cyklistickou firmou na světě. Později přišly nové materiály a pokročilé technologie a Giant tak dnes mění cyklistiku k lepšímu a přináší radost z jízdy na kole všem lidem po celém světě.
Proto u nás nabízíme kvalitní, technologicky vyspělá a praxí prověřená elektrokola značky Giant respektive Liv, což je dámská varianta tohoto výrobce. Všechny aktuální modely na první pohled zaujmou velmi povedeným designem a opravdu skvělým lakováním i ve výjimečných barvách. Rámy těchto elektrokol jsou vyrobeny z velmi lehké slitiny hliníku Aluxx SL. Technologicky se pak u elektrokol Giant (Liv) můžete spolehnout na kvalitní japonské motory vyvíjené společností Yamaha. Už jen tato značka motorů zaručuje jejich vysokou kvalitu a spolehlivost. Technologie motorů SyncDrive Sport poskytuje hladký a okamžitý výkon. I přes kompaktní velikost přináší motor vysoký točivý moment, který se projeví už při rozjezdu, nástup je plynulý a chod předvídatelný a hladký. Lithiové baterie jsou vhodně umístěny do rámů kol. Integrace baterie přispívá nejen celistvému vzhledu, ale také lepším jízdním vlastnostem elektrokol Giant (Liv). Samozřejmě baterii můžete pohodlně během vteřiny vyndat a nabíjet i samostatně z pohodlí domova.
Na elektrokola Giant (Liv) jsou montovány výhradně komponenty Shimano nebo Sram, které se používají i na klasických kvalitních jízdních kolech. U elektrokol jsou vždy důležité brzdy a jejich výkon (větší brzdný účinek pro těžší elektrokolo). Proto jsou zde osazovány kvalitní brzdy s většími kotouči a popř. i výkonnější třmeny se čtyřmi pístky atd.
O odpružení se na nejlepších modelech elektrokol Giant (Liv) dokonale postarají odpružené vidlice nebo tlumiče značek Fox či Rock Shox nebo o něco cenově dostupnější vidlice SR Suntour.
Ovládání všech sportovních elektrokol Giant je velmi jednoduché a intuitivní. Úroveň přípomoci se volí pomocí jednotky RideControl One na řídítkách. Jde o „malý joystick“, který je umístěný poblíž palce levé ruky. Mimo tlačítek pro ovládání na něm najdeme diody zobrazující úroveň nabití baterie. Na těchto elektrokolech nenajdeme display, ale veškeré údaje o jízdě (ujetá vzdálenost, čas, rychlost atd.) můžeme zobrazit pokud elektrokolo spárujeme pomocí aplikace s chytrým telefonem.
Horská elektrokola Giant (pánská) jsou dostupná ve variantách jak 27,5 tak 29 palců. U dámských modelů elektrokol Liv pak jde od 27,5 palcová kola.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie