Zpět

STAVBA ZAPLETENÝCH KOL PRO MTB

Protože jsme se v našem posledním blogovém příspěvku věnovali silničním kolům, přijde nám škoda Vám nepřipomenout i náš sortiment týkající se zapletených kol, který je určen pro kola horská.
Volně tedy navazujeme na předešlý článek a chceme Vám jen ukázat, že máte možnost si postavit zapletená kola i podle vlastního vkusu a taková, která nejlépe využijete. Základem stavby je kvalitní ráfek lehké hmotnosti a zároveň maximální tuhosti v kombinaci s kvalitním nábojem ve většině případů unášeným na průmyslových ložiscích. Tyto dva stěžejní komponenty pak zbývá zaplést opět kvalitními, pevnými dráty a můžete mít kola taková, jaká nikde nekoupíte.
Samozřejmě v aktuálně probíhající cyklistické sezóně přichází i případy defektů a poškození kol a právě proto držíme skladem dostatečnou zásobu ráfků pro horská kola, nábojů na pevné osy i klasické upínáky a samozřejmě dostatečné množství drátů i niplů. V případě nutné výměny jsou Vám tyto komponenty ihned k dostání díky našim skladovým zásobám.
Naším typem špičkového setu horských zapletených kol by pak mohla být kombinace superlehkých a pevných ráfků NOTUBES ZTR CREST v kombinaci se špičkovými náboji na japonských ložiscích SRAM 900 a výpletem ze zeslabovaných drátů DT SWISS SUPER COMP.
Kola dělají kolo!

Odkaz na MTB ráfky ZDE

Odkaz na MTB kotoučové náboje ZDE

Odkaz na dráty ZDE
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie