Zpět

Teleskopická sedlovka ROCK SHOX REVERB AXS A1

Novinka v elektronické revoluci horských kol se tentokrát týká teleskopické sedlovky a nese jméno Rock Shox Reverb AXS™. Nová sedlovka se rychle instaluje a snadno se spáruje s ovládáním k okamžitému použití. Díky novému zámku sedlovky se sedlo namontuje pomocí otočení jediného šroubu.
Je to revoluce nejen pro samotné jezdce, kteří ocení jednoduché, rychlé a především přesné ovládání sedlovky, ale i pro mechaniky, kterým zase odpadá otravné a někdy složité vedení bovdenu s lankem od páčky ovládání k sedlovce. Tuhle složitou "cestu" rámem kola sedlovka Reverb nepotřebuje. Jednoduše stačí zvolit odpovídající průměr sedlovky pro sedlovou trubku Vašeho kola, namontovat páčku na řidítka a spárovat oba komponenty během několika vteřin. Přesné nastavení se pak dá ladit pomocí aplikace Sram AXS. V balení najdete sedlovku, páčku ovládání, baterii, nabíječku i servisní klíč.
Reverb AXS™ je vybavena vnitřním plovoucím pístem nové generace, který má nižší tření a sedlovka tak k uvedení do pohybu potřebuje menší sílu. Díky nové konstrukci mazání bylo eliminováno další tření a chod je hladší a spolehlivější. Napájení sedlovky zajišťuje totožná baterie jako na přehazovačce Eagle AXS™. Ta je zastrčená v zadní části horní části sedlovky, dá se snadno vyjmout a pokud je potřeba i zaměnit mezi jednotlivými komponenty. Baterie vydrží mnoho jízdních hodin (40 hodin na trailu v závislosti na použití) a plně se dobije za hodinu.
Cesta přes překážky, extrémní sjezdy nebo k cíli závodu plného složitých sekcí pro Vás bude jednodušší. Ano, tahle "sranda" oproti mechanicky ovládaným teleskopickým sedlovkám něco stojí, ale tohle je budoucnost MTB.
Dostupné průměry: 30,9, 31,6 a 34,9 mm
Dostupné zdvihy a k nim adekvátní délky sedlovek: 100mm/340mm, 125mm/390mm, 150mm/440mmj, 170mm/480mm

Odkaz na sedlovku Rock Shox Reverb AXS™ ZDE.
Odkaz na mechanicky ovládané teleskopické sedlovky ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie