Zpět

TRETRY SHIMANO NA BIKA I SILNICI


Pokud se chcete spolehnout na kvalitní cyklistickou obuv, dobrou volbou jsou tretry Shimano. Značka zabývající se především výrobou cyklistických komponentů je aktivní i na poli cyklistické obuvi. Kvalitní tretry Shimano jsou velmi oblíbené jak u cyklistů turistů podnikající nejrůznější výlety na kole tak i u těch, kteří se cyklistice věnují na výkonnostní úrovni.
Pánskou turistickou variantou velmi dobré obuvi, se kterou se můžete i velmi příjemně pohybovat "po svých" je model tretry Shimano SH-MT5 ML, která je navržená pro rekreační cyklistiku a proto je opravdu pohodlná. Oceníte jí při celodenním výletu v sedle i mimo něj. Pro dámy v kategorii terénních treter nabízíme nyní zlevněné sportovní tretry Shimano SH WM64L se stahováním na přezku a dvojicí suchých zipů, specifickou dámskou anatomií a podešví Torbal pro plynulý pohyb při sjezdech.
Kdo naopak polyká kilometry na silnici, ale nemá výkonnostní nebo závodní ambice, může zvolit silniční tretry Shimano RP3 za pouhých 1699 Kč. Dostupné jsou v bílé nebo černé variantě.
Jako absolutní doprodej máme ještě dostupný model závodních silničních treter Shimano SH-RC7 vyznačující se dokonalou lehkostí a odvětráním a velmi tvrdou karbonovou podrážkou. Utahování tretry je zajištěno systémem lanka se stahovacím BOA kolečkem a spodní páskou na suchý zip. Protože se jedná o úspěšně prodávaný model, kde je dostupný jen poslední pár vel. EUR 44, je zde pěkná sleva 30 % z původní ceny.
Z treter Shimano si může vybrat opravdu každý!
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie