Zpět

Tretry Shimano s pořádnou podzimní slevou

Klasicky padá listí a spolu s ním i ceny v našem obchodě. Proto nyní můžete vybírat kvalitní cyklistickou obuv od značky Shimano za hodně příjemné ceny.

V nabídce momentálně najdete 24 párů od jmenované značky pokrývající celé spektrum - klasické tretry na MTB, dámské tretry, silniční tretry a dokonce i zimní tretry, které se vám při celoročním provozování cyklistiky opravdu hodí. Co konkrétního vám můžeme nabídnout?

Sleva se sice vztahuje na skoro všechen sortiment, ale i tak jsme našli pár kousků, které stojí za to představit jednotlivě. Třeba tretry pro začínající silničáře, kteří se na žiletkách teprve rozkoukávají, Shimano SH-RP3. Skvěle odvětrané tretry se suchými zipy a přezkou se skvělým poměrem ceny a výkonu. Další bota je velice oblíbeným produktem, jde totiž o dámské tretry SH-MT3WG pro rekreační cyklistiku. Tuto pohodlnou obuv s protiskluzovou podrážkou opravdu doporučujeme nenáročným sportovkyním, které nemají vysoké požadavky a podnikají různé (nejen cyklistické) výlety. Náročnější cyklistky jistě ocení tretry ME301 nebo ještě lepší XC300. Ať nezaponeme na pány, ve slevě je i varianta pro ně - Shimano SH-XC300 ML. Jde už o opravdu povedené, spíše závodně laděné tretry s lepší výbavou - gumová XC podrážka, BOA systém a vyztužená podešev. A teď pozor - zlevnili jsme dokonce i špičkový model Shimano XC7 ML. Jeho součástí je speciální podrážka od značky Michelin navržená pro XC závody, mezipodešev je vyztužená karbonem a zapínání je na 2 BOA kolečka. Tyhle boty už nabízí to nejlepší z XC světa a u nás je seženete za BEZKONKURENČNÍ CENU

Pokud jste se v našem výběru úplně nenašli, tak nezoufejte a a zkuste se podívat SEM

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie