Zpět

TUNNING STANDARDNÍHO KATALOGOVÉHO KOLA

Neodpovídá standardní „katalogové“ kolo tvým představám a chceš mít vše vyladěné podle sebe? I na to jsme připraveni. Pokud se chceš odlišovat a chceš jít svojí cestou můžeme tvoje nové kolo vyladit na tvé přání. Díky našim skladovým zásobám komponentů můžeš „tunit“ i svoje stávající kolo a vylepšit ho o některé novější či lepší komponenty.
Příkladem je třeba jen lehká úprava zcela nového celoodpruženého kola Cannondale Scalpel Si-4 2019 na přání zákazníka. Standardně osazovaná kazeta Sram Eagle NX byla nahrazena nejvyšší a nejlehčí zlatou kazetou XX1 a použit byl i zlatý řetěz XX1. K ladění došlo i u zapletených kol, kde standardní verze Stan´s No Tubes-ZTR Crest byla nahrazena lehkými a tuhými koly Mavic Crossmax PRO v bezdušové variantě, která jsou tolik osvědčená. Nám se malá úprava kola líbí a v řadě prodávaných katalogových kol tak jde o netradiční kousek.
Úprava, odlehčení nebo výměna za výkonnější komponenty se může týkat také řídítek, klik, sedla, sedlovky a také brzd Vašeho kola, kterých máme skladem celou řadu. Některé komponenty možná zvládnete vyměnit s trochou zručnosti v domácích podmínkách, ve složitějších případech se nebojte obrátit na náš servis.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie