Zpět

V čem vynikají brašny na kolo značky Topeak?

Dopřejte si kvalitu a komfort při cestách na kole na výlet nebo za dobrodružstvím. Představujeme precizní brašny na kolo Topeak. Jedná se o prvotřídního německého výrobce cyklistických doplňků a příslušenství. Topeak nabízí velmi kvalitní a účelné produkty, které jsou neustále inovovány a testovány. Při vývoji produktů je přihlíženo ke zpětné vazbě zákazníků, díky čemuž výrobky Topeak vyhovují široké cyklistické veřejnosti od velmi náročných profesionálů po rekreační sportovce.

Cykloturistické brašny Topeak používají unikátní a velmi jednoduchý systém připevnění MTX QuickTrack™, který je kompatibilní se všemi nosiči Topeak s tímto násuvným systémem. Brašny Topeak MTX mají pevné dno, které se upíná do kolejnicového systému na nosiči. Díky němu brašna skvěle drží a dá se rychle a pohodlně sundávat. Tento systém se používá zejména u větších brašen, které lze v upínacím systému libovolně měnit dle aktuální potřeby přepravovaných věcí. Vhodné jsou pro opravdovou cykloturistiku a pohodové celodenní výlety na kole.

Alternativní řešení bez nosiče nabízí upínací systém DynaPack ™, který je ideálním řešením pro všechny, kteří se nechtějí spoléhat na konstrukci klasického nosiče a ušetřit tak i nějakou váhu. Brašny se systémem DynaPack snadno nainstalujete na sedlovku Vašeho kola a díky systému QuickClick je sundání a nasazení otázkou několika málo vteřin. Na sedlovce pak zůstává pouze upínací systém minimálních rozměrů. Tyto brašny jsou vhodné např. pro moderní gravelbiky a cestování křížem krážem přírodou,  pokud si potřebujete sbalit nejnutnější vybavení na přespání apod. Všechny brašny také můžete doplnit vhodnou brašnou na řídítka.

Mimo to Topeak také nabízí malé kapsičky na mobil a drobnosti nebo další cyklistické příslušenství.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie