Zpět

VOZÍKY THULE CHARIOT PRO NEJMENŠÍ

Máme skvělou zprávu pro všechny rodiče, kteří vedou své děti ke sportu již odmalička a chtějí s nimi trávit čas i při veškerých pohybových aktivitách. Vozíky Chariot od značky Thule jsou nyní dostupné i na naší prodejně!

Značku Thule, která patří mezi celosvětovou špičku ve výrobě podobného příslušenství asi představovat nemusíme. A tyto vozíky špičkovou kvalitu krásně reprezentují. 

THULE CHARIOT CROSS 1 ROARANGE/DARK SHADOW

Vozík a zároveň kočárek, který je vhodný pro běh, procházky a samozřejmě se dá připojit i za jízdní kolo (dodáván s kočárkovým a cyklistickým setem). Vozík je designovaný pro 4 různé aktivity - cyklistika,běhání, procházky i lyžování, takže se můžete věnovat jako rodina sportu pohromadě celý rok. Mezi hlavními lákadly tohoto vozíku máme výborné kompaktní složení, které se vám bude při převozech autem hodit a upravitelné odpružení listovými pružinami, které zajišťuje plynulou a pohodlnou jízdu jak pro vás, tak pro vašeho potomka. Rodiče nejvíc ocení systém Thule VersaWing, který zjednodušuje přestavby souprav mezi aktivitami a XL nákladní prostor, který se dá připnout k vozíku tak, aby vám při aktivitě nepřekážel. A malý uživatel vozíku si uvnitř užije největší pohodlí, obzvlášť kvůli polstrovaným sedadlům a systému odvětrávání vnitřku vozíku.

THULE CHARIOT SPORT 1 CHARTREUSE/MYKONOS

Sportovnější verze s luxusnější výbavou, která uspokojí ty nejnáročnější požadavky. Oproti verzi cross se Chariot sport pyšní hlavně ručně ovládanou kotoučovou brzdou, kterou si madlem z řídítek můžete bez námahy kontrolovat rychlost vozíku. Ještě větší komfort zajišťuje úplně plné polstrování sedáků, extra pohodlná sedadla a také systém Climate Control Cockpit s odnímatelnými okénky a vícepolohovým stínítkem.

A navíc je u nás k dostání skladem i běžecká sada pro tyto vozíky a další "vychytávka". Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě vozíků, tak se přijďtě podívat do naší prodejny, kde jsou oba vystavené, těšíme se na vássmiley

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie