Zpět

VÝKONNÁ CYKLONAVIGACE GARMIN EDGE

Edge Explore-výkonná dotyková cyklonavigace za bezvadné peníze. Nový Garmin Edge Explore má nakročeno válcovat i své o hodně dražší a starší brášky jako je např. Edge 1030, kterému je ostatně na první pohled hodně podobný. Cenově dostupný model Edge Explore má téměř všechny funkce a přitom za něj neutratíte tolik.
Díky přesunutí tlačítek pro zapnutí aktivity a nového kola (lap), která se přesunula na spodní stranu zbylo více místa pro displej. Ten je skutečně velký a má velikost 3", je skvěle čitelný i na přímém slunci a snadno ovladatelný i v rukavicích nebo za deště. Třípalcový displej má rozlišení 240×400 bodů, což je dostačující pro zobrazení mapy i datových polí. Oproti Edge 1030 má novinka větší rámeček okolo displeje a není tudíž o moc menší než Edge 1030. Oba modely jsou celkem snadno zaměnitelné. Velkou výhodou novinky je cena - jen 7 190 Kč. Výrazně dražší model Edge 1030 toho nenabídne zas až o tolik více, protože to podstatné Edge Explore umí. Pokud vám jde především o měření záznam trasy a navigaci, bude vám novinka bohatě stačit. 
Mimo to je také Edge Explore  vybaven chytrými funkcemi a možností propojení s chytrými telefony (Android, iOS). V případě propojení se na displeji cyklopočítače zobrazují sms zprávy, příchozí a ztracená volání a další notifikace z mobilního telefonu. Zaznamenané jízdy je prostřednictvím SMARTphone možné automaticky odesílat do tréninkového deníku Garmin Connect, v případě potřeby je možné využít služby LiveTrack a GroupTrack s živým sdílením pozice cyklisty nebo více cyklistů na internetu, včetně informací o poloze, rychlosti, srdečním tepu a dalších zajímavých datech. Funkce GroupTrack umožňuje navíc odesílání zpráv mezi cyklisty během jízdy.
Skvělou funkcí je nově zaváděný informačně-bezpečnostní systém do moderních cyklopočítačů a navigací, který dokáže identifikovat pád cyklisty a prostřednictvím mobilního telefonu automaticky odeslat informaci na přednastavené kontakty.
Samozřejmě je možné k cyklopočítači připojit čidla pro snímání srdečního tepu, čidla kadence a rychlosti, včetně možnosti záznamu indoor tréninku na cyklistickém trenažéru. Kompatibilní je i s produkty Varia, jako jsou chytré adaptivní svítilny a zpětný cyklistický radar.
Celý cyklopočítač je vodotěsný, nárazuvzdorný a na jedno nabití vydrží až 12 hodin jízdy s plně zapnutým GPS.
Novinka Garmin Edge Explore je ideální moderní cyklonavigace pro turistiku na kole.

Odkaz na cyklopočítače,navigace a příslušenství Garmin ZDE.

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie