Zpět

VYLAĎTE SI SILNICI TÍM NEJLEPŠÍM

Je čas ladit. Jaro je za dveřmi a zanedlouho to opravdu začne. Možná jste pořídili novou silnici a proč nevjet do nové sezóny vyladěn se vším všudy. Vylepšení a doladění kokpitu silničního kola udělá nejen skvělý vzhled Vašeho stroje, ale můžete tak docílit i větší pohodlnosti a také ještě svému kolu výrazně odlehčit.
Proto nabízíme v těchto komponentech to nejlepší na trhu. Konkrétně jde o silniční komponenty ZIPP a také FSA. Nejvíce viditelným komponentem budou řídítka a proto si samozřejmě zaslouží největší pozornost. V nabídce máme aero řídítka placatého tvaru, která dále můžete doplňovat i vhodnou sedlovkou, popř. představcem atd.
Takovou variantou jsou např. řídítka Zipp Road SL-70 Aero v matném carbonovém provedení. Tento model má velmi tenké zpracování horní části s velkou horní plochou pro dlaně rukou, ktrá má ostřejší hrany. Působí tak opravdu maximálně aerodynamicky. Řidítka můžete doplnit některým z představců Zipp a také sedlovkou stejné značky.
Alternativou jsou combo řídítka FSA Vision Metron 5D Integrated, tedy integrovaná celokarbonová silniční řídítka s představcem v jednom kuse. Opravdový skvost pro výjimečné silniční speciály nabízí spojení maximální tuhosti a aerodynamiky. Řidítka mají o něco menší plochu pro dlaně, zaoblenější hrany a využívají patentovaný oblouk Compact, který je 80mm dlouhý a 125mm hluboký. Navíc se ve spodní části oblouku rozšiřují pro 100% úchop v extrémních situacích (spurt apod.). Součástí balení je držák na Garmin (nebo standardní computer), aerodynamické víčko představce a aerodynamické podložky pod představec. Hmotnost řídítek je lehce na 400 gr. což je skvělá hodnota v podstatě pro dva komponenty současně. Povrchová úprava je opět v matném UD carbonu. I kokpit FSA lze doplnit vhodnou sedlovkou nebo omotávkou atd.
Stačí zvolit jen to nelepší pro Vaší silnici, která Vám bude dělat radost i pohodlí zároveň.

Odkaz na komponenty Zipp ZDE.
Odkaz na komponenty FSA ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie