Zpět

VYPRODÁVÁME ELEKTROKOLA GIANT A LIV

S pevným rámem nebo celkovým odpružením, pro dámy i pány teď máme skvělou nabídku v podobě výrazné slevy na nádherná elektrokola Giant a Liv.
Jedná se o poslední skladové kusy, takže kdo dřív bere, ten dřív jede.
Nejvýše si v v této omezené nabídce stojí celoodpružený e-bike Giant Full-E+ 2, což je kolo s extrémně lehkým rámem Allux Sl ze slitiny 6011, výkoným středovým motorem od Yamahy a osvědčenými komponenty Shimano. Kdo si rozumí v horském terénu a rád pošetří svou energii do kopců bude volit tento e-bike s vysokými zdvihy.
Pro jízdy v méně náročeném terénu se hodí naopak elektrokolo "jen" s přední odpruženou vidlicí. Zde nabízíme model Giant Vall-E+ 3 se stejnými paremetry motoru Yamaha i hliníkového rámu.
Obdobnou dámskou variantou, kterou nabízíme je elektrokolo Liv Vall-E+ 3, s elegantním řešením integrované baterie do rámu a taktéž středovým pohonem Yamaha. Komponenty Shimano, doplněné párem hydraulických kotoučových brzd Tektro jsou velice spolehlivé a mají dlouhou životnost.
Všechna kola mají velký přehledný display, kde máte dokonalý přehled o stavu baterie, zvolené úrovni výpomoci motoru, ujetých km, čase atd.
Vyberte si z posledních kusů to pravé elektrokolo pro Vás a propadněte ebikingu naplno!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie