Zpět

VÝPRODEJ CYKLISTICKÉHO VYBAVENÍ

S přicházejícím závěrem léta se i cyklistická sezóna pro většinu přehoupne do své poslední podzimní části. Proto už včas zlevňujeme některé zboží jako jsou cyklistické doplňky.
Můžete tak nyní pořídit třeba helmu Bell Zephyr Mips nejvyšší závodní úrovně. Helma s pokročilou technologií ochrany mozku Mips, skvělé odvětrání a kombinace lesklého a matného lakování jí dělají velice oblíbenou. Kdo nechce zbytečně utrácet a vystačí si ve střední kategorii helem mohl by zvolit osvědčeného výrobce Giro. Helmu Giro Savant uplatníte při rekreační cyklistice s důrazem na design a vlastnosti převzaté od topmodelů této značky.
Na výlet se přitom můžete sbalit do praktického batůžku, vybaveného rezervoárem na pití. Máte tak tekutiny ihned poruce a ještě můžete přibalit plavky s ručníkem. Naším typem je batoh Camelbak Classic.
Jelikož teplé večery vybízí k jízdě až do noci, nezapomeňte na kvalitní a výkonné osvětlení. Pokud se budete domu vracet za tmy, posviťte si přední svítilnou Blackburn Central, kterou nabízíme ve 2 výkonových variantách 350 a 650 lumenů.
Využijte krásné letní dny k jízdě na kole a buďte kvalitně vybaveni!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie