Zpět

Výprodej kol GT - slevy až 25%

Po výprodeji kol Cannondale se dostáváme na další značku a tentokrát se budeme bavit o výprodeji kol GT. Mezi zlevněnými kusy najdete především dětská a pánská horská kola, která představují skvělý poměr mezi cenou a výkonem, kde za málo peněz dostáváte hodně muziky. Pojďme se na ně tedy podívat

Začneme od dětských kol GT Stomper. První zlevněnou položkou je GT Stomper Ace 20", dětské kolo s duralovým rámem, lehkou pevnou vidlicí a velkými koly. Nová geometrie a posed GT LEGIT FIT navíc umožňuje pro malé jezdce lepší jízdu. Řazení tvoří jednopřevodník a vzadu sedmi-kolečko s řazením Shimano na otočné rukojeti. Skvělé kolo pro vaše budoucí závodníky. Hned v závěsu za ním je o trošku větší GT Stomper Prime 24", který se, jak už napovídá název, liší hlavně ve velikosti. O kousek výš je model GT Stomper Ace 24", který má oproti předešlé variantě lepší komponenty- například řazení Shimano Altus. Zase kousek větší je GT Stomper Prime 26" - v podstatě stejné specifikace, řazení 1x7 na sadě Shimano Tourney.

Když přejdeme ze sekce dětských a juniorských kol dál, dostaneme se k horským kolům, na které se náš současný výprodej také vztahuje. To jistě ocení naši místní zákazníci, protože pro zdolávání kopců v okolí Pelhřimova a zbytku Vysočiny jsou horská kola GT tím pravým nástrojem. Pro dámy jsme zlevnili horské kolo GT Laguna na 26" kolech. Kolo je osazeno odpruženou vidlicí, "véčkovými" brzdami a komponenty Shimano s převody 3x7. Dále jsme samozřejmě zlevňovali i pánská horská kola a zajímat vás nejspíš budou modely Aggressor a Avalanche. GT Aggressor Sport je horské kolo s 29" koly, vhodné pro nenáročné každodenní použití, pro začínající i pokročilé jezdce. Progresivní geometrie slibuje lepší ovládání a kolo je osazeno odpruženou vidlicí Suntour se zdvihem 75mm, řazením Shimano 3x7 a kotoučovými brzdami. U vyššího modelu GT Aggressor Comp 29" najdete o trochu lepší výbavu, hlavní rozdíl poznáte ve vidlici, která má tentokrát zdvih 80mm. Ze zlevněných Aggressorů řadu zakončuje GT Aggressor Expert Shimano 29". Opět jde o lehké hliníkové kolo s konstrukcí triple triangle, vidlicí SuntourXCM se zdvihem 80mm a tentokrát je vybaven i páčkou na zamykání z řídítek. Za zmínku rozhodně stojí i řazení Shimano3x8 a hydraulické brzdy Tektro

Kromě horských kol GT Aggressor by vás možná mohly zajímat více než dvaceti-procentní slevy na kola GT Avalanche. Tady začínáme u modelu GT AvalancheSport29" - oblíbeného modelu začínajících bikerů, kteří chtějí spolehlivé kolo. Za vše mluví solidní výbava: vidlice SuntourXCT se zámkem zdvihu, komponenty Shimano2x9 a kotoučové brzdy TektroM275. Navazující model GT Avalanche Comp 29" má kromě zmíněné výbavy navíc řazení Microshift 1x10. Na závěr jsme si nechali ještě jednu zlevněnou perličku, a tou je GT Zaskar LT Elite - vytvořen pro jezdce, kteří preferují jednoduchost a schopnosti hardtailu, ale mašinu pro agresivní jízdu. Tomu odpovídá i osazení v podobě vidlice SuntourZeron35 se 130mm zdvihu, teleskopické sedlovky, 29" kol s agresivnějšími plášti, komponentů SRAM SXEagle12 speed a blatníčku.

To je vše, co se do tohoto článku vešlo. Pokud chcete vidět všechna kola GT na jednom místě, tak klikněte SEM a prohlédněte si, co vám největší prodejce kol a elektrokol na Vysočině nabízí.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie