Zpět

VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ELEKTROKOL LEADER FOX

Elektrokola Leader Fox se nám daří úspěšně prodávat díky jejich kvalitnímu zpracování i přijatelné ceně už dlouhou dobu. Proto také máme dostatečné zásoby těchto velmi oblíbených strojů české výrobce, které nyní vyprodáváme a máte tak možnost odjet přímo z prodejny na některém z moderních a stále více žádaných elektrokol Leader Fox.
U vybraných modelů se jedná o výrazné slevy, ale pozor také o poslední kusy skladem a další zboží zůstává otázkou nebo spíše pořadníkem na výrobu. To vše kvůli velkému "boomu" elektrokol nejen do klasické cyklistiky, ale také masivního využití elektrokol pro běžné dojíždění a dopravu.
Pokud přemýšlíte o modelu pro sportovní využití s integrovanou baterií a zadním pohonem bude pro Vás vhodný Leader Fox Swan 29´´.
Menší postavy nebo i ženy mohou zvolit pro sportovní elektrojízdu Leader Fox Altar 27,5´´. Tedy variantu na menších kolech se středovým pohonem Bafang a kvalitními komponenty.
Naopak pro každodenní jízdu městem je osvědčeným cenově dostupným modelem městké elektrokolo Leader Fox Induktroa 28´´. Elektrokolo, které je vybavené vším potřebným jako je praktický nosič, stojan, integrovaný zámek, osvětlení, blatníky atd.
Stačí si jen vybrat, případně se dojít podívat, poradit a také projet elektrokolo, které pro Vás bude nejvhodnější. Přijďte ovšem včas, dokud je z čeho vybírat!

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie