Zpět

Výprodej skladu - duše Tubolito

Náš skladový výprodej po italské obuvní špičce SiDi pokračuje s další značkou. Tentokrát jde o výrobce extrémně lehkých duší Tubolito. Nikdy jste o téhle značce neslyšeli? Není nízká hmotnost duší na úkor jejich kvality? A proč by vás vůbec měly nějaké odlehčené duše zajímat? To vám přiblížíme v několika následujících odstavcích. 

Duše Tubolito se od těch standardních na první pohled liší samozřejmě výraznou oranžovou barvou. S tím ovšem souvisí materiál - duše Tubolito je dvakrát odolnější protipropíchnutí jehlou pod tlakem a lepší odolnost vykazuje i v testu procvaknutí. V případě defektu jde potom snadno zalepit Tubolito náplastmi. Duše můžou být dokonce použity i v plášti, kde je tmel, rozumí i s prodlužovacímiventilky a na silničním kole je můžete použít pro kotoučové i ráfkové brzdy - na mtb pouze pro kotoučové. Jinak pro Tubolito duše platí stejná pravidla jako pro ty standardní, instalaci provádějte s duší nafouknutou na 0,5 baru. Oproti těm klasickým se ale odlisšuje v jednom důležitém parametru a to je hmotnost. Právě díky tomu, jak nízká hmotnost je, se Tubolito skvěle hodí pro roli vaší náhradníduše, která čeká v brašně na vašem kole na své použití.

Duše Tubolito prostě potěší (nejen) každého gramaře - Tubolito Road 700x18/28 váží pouhých 38gramů. Jeho odlehčená verze (ano, to jde) Tubolito S-TUBO Road 700x18/28 má jen 24 gramů s kratším a 26 gramů s delším ventilkem. Kromě silničních duší můžete sehnat samozřejmě i CX/Gravel verzi - "obyčejnou" verzi TUBO CX/Gravel pro kola 30-584/47-622 a lehčí S-TUBO CX/Gravel pro stejné rozměry. Součástí výprodeje jsou i výše zmíněné mtb duše - Tubolito TUBO MTB 29" 1,8-2,5 a větší verze TUBO MTB 29" PLUS  2,5-3,0. To samé platí i pro 27,5" duše - máme jak menší, tak větší rozměry. Narozdíl od 27,5" duší mají 29" i své odlehčené provedení Tubolito S-TUBO MTB, které je oproti obyčejnému Tubolitu pro 29" kola o celých 40 gramů lehčí

Nesmíme zapomenout ještě na jednu velkou vychytávku, se kterou Tubolito přišlo a tou je systém TUBOLITO PSENS - první chytrá duše na světě! Nepotřebuje žádnoubaterii ani nic podobného, prostě k plášti přiložíte telefon a v aplikaci hned vidíte, jak je vaše kolo nafouknuté. Jinak duše samozřejmě disponuje všemi výhodami jako jiné Tubolito duše. Tahle vymoženost navíc vám ale dokáže ušetřit nějaký ten čas a starosti. V našem skladě se ještě najde 29" x 1,8-2,5 provedení o hmotnosti 93gramů.

Takže nezapomeňte - ať už honíte gramy, šetříte watty a nebo se jen nechcete tahat s klasickou duší a nechcete tak často opravovat defekty - produkty Tubolito jsou ve velkém výprodeji a všechny je najdete ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie