Zpět

VÝPRODEJ ZAPLETENÝCH KOL MAVIC 2020

Je podzim, venku padá listí a u nás stále padají další a další slevy. Tentokrát pro vás máme výprodej zapletených kol značky MAVIC, kterou není potřeba někomu představovat. Každý správný cyklista je hned v obraze, když uvidí žlutou samolepku na ráfku. Sleva platí pouze do vyprodání zásob a na vybrané skladové modely, tak se na ně podíváme.

Ze silničních zapletených kol jsme pro vás zlevnili dva prémiové karbonové modely kol. První z nich je doopravdy prémiovou záležitostí, jedná se o model MAVIC KSYRIUM PRO CARBON pro kotoučové brzdy v limitované edici Tour De France. Kromě exkluzivního designu tato kola nabízí hmotnost pouze 1620 gramů/pár, takže jsou skvělou možností i pro ty nejnáročnější uživatele. Aero výkon a rychlou akceleraci dostanete od modelu MAVIC COSMIC PRO CARBON. Kolo, které je opět optimalizované pro použití s kotoučovými brzdami. Ráfek je vhodný pro bezdušové použití a kola jsou vhodná pro použití do všech profilů terénů. A do silniční třetice - MAVIC KSYRIUM ELITE.  Hmotnost páru 1670 gramů ukrývá silná a všestranná kola používající technologii UST (stejně jako dva předchozí modely), ale na rozdíl od nich nejsou karbonová, nýbrž maxtalová. Ptáte se, co je maxtal? Speciální hliníková slitina, kterou si vyvinula firma Mavic a díky vyšší odolnosti mohou být ráfky odolné a přesto super lehké. Důkazem je tento pár kol, který není „o moc těžší“ než kola karbonová. Skvělá a hlavně cenově dostupná volba.

Od silničních kol se přesuneme k mtb. Sleva 17% padla na vlajkovou loď mezi zapletenými mtb koly Mavic. Nejedná se o nic jiného, než MAVIC CROSSMAX PRO CARBON 29‘‘. Extrémně lehká kola s hmotností pouhých 1450 gramů na pár, optimalizovaná pro cross-country závody. Bezpatkový bezdušový ráfek, vylepšené vrstvení karbonových vláken. Kola určena pro profíky. Pokud vaše požadavky nejsou tak vysoké, tak nezoufejte. Máme pro vás kola MAVIC CROSSMAX ELITE 29‘‘. Hliníková kola, která se opět chlubí nízkou hmotností - pár má 1595 gramů. Lehká a zároveň dostupná kola (nejen) pro profíky. Materiál - maxtal.

Tak nezapomínejte, že slevy platí do vyprodání zásob a že u zapletených kol MAVIC platíte opravdu za to, co dostanete (nebo snad v případě hmostnosti - nedostanete?! laugh)

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie