Zpět

ŽÁDANÉ PLÁŠTĚ MAXXIS SKLADEM

Kvalitní plášť – základ dobré jízdy a jistoty v každém terénu. Tak by se daly výstižně specifikovat špičkové pláště MAXXIS, které jsme nyní úspěšně doskladnili a můžeme Vám tak nabídnout jejich velký výběr.
V naší nabídce jsou jak pláště pro dnes spíše přežitková horská kola 26 palců, tak především pláště pro aktuální modely 29 nebo 27,5 palcových biků. Vybíráme nejaktuálnější model, který bychom Vám rádi přiblížili.
Absolutním fenoménem nebo také „ikonou“ jak samotný název pláště napovídá je model  MAXXIS IKON. Jedná se o rychlý závodní plášť univerzálního vzorku hodící se do všech terénů. Mezi jeho přednosti patří např. kevlarová patka a TUBELESS READY příprava pro bezdušové použití.
Možnost volby je ještě mezi vyšší variantou tohoto modelu, kde je výhoda zesílených boků EXO PROTECTION hodící se do náročnějšího terénu nebo kamenitých pasáží, kde předejdete proříznutí pláště. Dále je tato varianta vylepšena o složení ze tří směsí běhounu 3C MAXX SPEED. Podkladová vrstva je z tvrdé směsi a je kombinována s dvěma měkčími na povrchu pláště a tím optimalizuje trakci a životnost pláště.
Plášť Maxxis Ikon se nabízí jak v klasickém černém provedení, tak hitem letošní sezóny Skinwall black/skin s béžovým retro bokem imitující vzhled galusek.
Škála plášťů Maxxis je skutečně široká, veškeré modely k výběru najdete v odkazu níže.

Odkaz na veškeré horské pláště Maxxis ZDE

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie