Zpět

ZÁSOBUJEME VÁS DALŠÍ SLEVOU NA DOPLŇKY MAVIC

Mavic už dávno není značkou zabývající se pouze výrobou zapletených kol a ráfků. Již dlouhou dobu dodává na trh perfektní cyklistiké doplňky, které nechybí v naší nabídce.
Zejména skladové zboží jako tretry, helmy a oblečení Mavic nyní "posíláme" do slevy a můžete tak dobře nakoupit.
Naším tipem jsou např. elitní MTB tretry Mavic Crossmax Pro s karbonovou podrážkou a Ergofit 3D vnitřní vložkou pro maximální pohodlí a antibakteriální ochranu. V dámském provedení jsou to tretry Mavic Sequence Elite v elegantní tmavě hnědé barvě s pevnou podrážkou Energy Grip Terra, která je lehká a zároveň extrémně tuhá. Utahování tretry je zajištěno pomocí stahovacího kolečka Ergo Dial Qr a dvojicí suchých zipů. Zajímavá obuv pro hobby i výkonostní použití.
Mavic Crossmax Sl Pro je skutečná helma na bika (možnost použít přední štítek) v moderní fluo barvě půjdete s aktuálím trendem a zároveň Vás nikdo nepřehlédne. Skvělé odvětrání a nízká váha jsou další vlastnosti, které jí dělají velmi komfortní. Pro jezdce, kteří klopí zatáčky v bikeparku, sjíždí kopce nebo vyhledávají horské traily, zkrátka razí volnější styl cyklistiky je naopak vhodná helma Mavic Cross Ride v přírodních barvách (eventuálně černé). Vyznačuje se robustností a vysokou ochranou díky prodloužené zadní části. Pokud provozujete cyklistiku na závodní úrovni, máme pro Vás speciální 50% slevu na špičkovou helmu s perfektním aerodynamickým tvarem, 20ti ventilačními otvory a zpevňujícími prvky Alutex. Helma Mavic Plasma pro silniční i bikové použití je teď za půlku!
Ve slevě je také vybrané cyklistické i volnočasové oblečení Mavic.
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie