Zpět

Zavření Jihlavské pobočky a slevy na obchodě v Jihlavě

Likvidace pobočky Jihlava a výprodej obchodu.

Sobota 12. srpna je poslední otevřený den naší pobočky v Jihlavě. Od 14. srpna bude fungovat pouze naše hlavní sídlo v Pelhřimově, Dr. Tyrše 877.

Hlavním důvodem zavření pobočky je zkvalitnění našich služeb. V současnosti jsme nebyli schopni zajistit kvalitní fungování jihlavské pobočky. Naše hlavní sídlo v Pelhřimově je prostorově více než čtyřikrát větší, než byl jihlavský obchod. Máme na něm vystaveno více než 200 modelů jízdních kol. Nesrovnatelně větší je i servisní zázemí prodejny. Přesouváme i většinu personálu, aby o Vás bylo dobře postaráno a naše služby byly co nejkvalitnější.

Připravili jsme pro Vás i další novinky, a to dva typy nových doprav. Jízdní kola budeme rozvážet do okruhu 35km od Pelhřimova ZDARMA! Tedy i do Jihlavy. Také jsme zařadili nový způsob osobního odběru s dotovanou cenou dopravy. Objednávky do 5kg budeme zasílat na PPL Parcel shopy za 70,- Kč. V Jihlavě je například 6 odběrních míst PPL Parcel Shop. A dalších cca 2000 je jich po cele ČR.

V souvislosti se zavřením Jihlavské pobočky jsme pro Vás připravili výprodej vybraných produktů.
Jedná se o jízdní kola, helmy, oblečení a tretry. To vše najdete na Jihlavské prodejně do jejího zavření, tedy do 12. srpna.
Jde pouze o produkty, které jsou na obchodě v Jihlavě skladem. Slevy jsou pouze na obchodě, nenajdete je na e-shopu, ani na prodejně v Pelhřimově. Dosahují až 30%, tak se určitě zastavte, třeba Vás něco zajímavého zaujme.  

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v Pelhřimově. 

Fotogalerie