Zpět

Zlevnili jsme brýle UVEX

Léto ještě nekončí a my máme stále skladem spoustu slunečních brýlí. Nyní jsme zlevnili vybrané modely velmi kvalitních brýlí UVEX, které patří k těm nejlepším co trh nabízí.
Nabídka brýlí této značky je velmi široká, základní modely brýlí UVEX obsahující jedno sklo jsou tou nejdostupnější variantou.
Střední kategorii tvoří brýle UVEX s výměnnými skly, které využijete v různorodém počasí. V zatažených nebo dokonce deštivých a blátivých podmínkách se vám budou hodit světlá a čirá výměnná skla, která tato kategorie brýlí obsahuje v základním balení. Naopak do ostrého slunce jsou ideální skla s vysokým UV filtrem pro dokonalé odbourávání slunečních paprsků. Vše máte pohromadě v praktickém tvrdém pouzdře včetně dalšího příslušenství jako náhradní nosník apod. Vrcholem jsou samozatmavovací brýle UVEX s funkcí variomatic®, které sami reagují na světelné podmínky a sklo se jednoduše přizpůsobí dané situaci doslova během několika vteřin. Takže žádná skla navíc, žádné výměny - jedny brýle na všechno!
Protože je naše nabídka kompletní máme do nabídnout i těm nejmenším. Dětské brýle UVEX budou určitě dobře slušete vašemu dítěti.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie