Elektrokola Kellys s motorem Panasonic a baterií 725Wh koupíte u nás do 50 tisíc!

Zažijte Vítr ve Vlasech: Elektrokola Kellys Tygon R10 a Tayen R10 nyní se slevou!

Každý milovník cyklistiky a dobrodružství uvítá dobrou zprávu: Elektrokola Kellys Tygon R10 a Tayen R10 jsou nyní dostupná za úžasnou cenu! Tato špičková elektrokola s výkonným motorem od renomované značky Panasonic a baterií s kapacitou 725Wh přináší zážitek z jízdy na zcela novou úroveň. A co ještě lepšího? Jejich cena byla snížena z původních 65 990 Kč na pouhých 49 990 Kč! To je skvělá příležitost pro každého, kdo touží po elektrizujícím dobrodružství bez ohledu na terén.

TYGON_TAYEN_ (5)

Výkon a Spolehlivost

Elektrokola Kellys Tygon R10 a Tayen R10 nejsou jen o estetickém designu, ale také o výkonu a spolehlivosti. S výkonným motorem od značky Panasonic a baterií s kapacitou 725Wh jsou tyto modely připraveny na cestu a dobrodružství, které si jenom dokážete představit. Bez ohledu na to, zda se vydáte na horskou stezku nebo projížďku po městě, tato elektrokola vám poskytnou potřebnou sílu a výdrž.

Výhody Elektrokol Kellys Tygon R10 a Tayen R10:

Výkon: Díky výkonnému motoru od značky Panasonic se zvládnete pohybovat i v náročném terénu bez námahy.
Baterie: Kapacita baterie 725Wh zajišťuje dlouhou dobu jízdy a spolehlivou výdrž.
Design: Moderní design a kvalitní konstrukce zaručují komfort a styl při každé jízdě.
Sleva: Snížení ceny na 49 990 Kč umožňuje získat špičkové elektrokolo za bezkonkurenční cenu - platí jen pro vybrané barvy.

Proč si vybrat právě Elektrokola Kellys Tygon R10 a Tayen R10?

Tyto elektrokola přinášejí kombinaci výkonu, spolehlivosti a komfortu, kterou lze jen těžko najít jinde. Bez ohledu na to, zda jste zkušený cyklista nebo začátečník, Tygon R10 a Tayen R10 vám poskytnou nezapomenutelný zážitek z jízdy. S jejich výkonným motorem a baterií se můžete vydat kamkoli vaše dobrodružství zavolá, a to za cenově dostupnou nabídku, která je nyní ještě lákavější.

TYGON_TAYEN_ (8)

Elektrokola Kellys Tygon R10 a Tayen R10 nabízejí nejen špičkový výkon a spolehlivost, ale také příležitost pro každého milovníka cyklistiky začít novou dobrodružnou kapitolu za neuvěřitelnou cenu. S jejich slevou z 65 990 Kč na 49 990 Kč je nyní ten správný čas vstoupit do světa elektrických kol a objevovat krásy světa s větším komfortem a výkonem než kdy dříve. Takže neváhejte a pospěšte si, než bude příliš pozdě!

Odkaz na kola najdete ZDE.