Rámy na kolo

Nejprodávanější

3 položek celkem
Look rám 795 Blade RS Disc 2023 Chameleon Silver Mat Glossy
+ další
Kód: IMPID-28965
Look rám 795 Blade RS Disc ProTeam 2023 Black Glossy Mat
+ další
Kód: IMPID-28959
Look rám 795 Blade RS Disc ProTeam 2023 White Glossy
+ další
Kód: IMPID-28954

Rámy na kolo

Zde naleznete kvalitní samostatné rámy, ale i rámové sety od značkových výrobců (Scott, Cannondale, GT).

V naší nabídce ale naleznete také celá, sestavená kola. Nabízíme jízdní kola všech druhů, od horských až po městská! Každý typ kola je jiný, v něčem je lepší, v něčem zase horší, a díky tomu je každý typ vhodný do jiného terénu. Horská kola vynikají díky svým širokým plášťům dobrou průchodností terénem a jsou tak vhodná do kopcovitého terénu. Silniční kola jsou opakem kol horských, protože se hodí především na zpevněné povrchy, nejlépe na silnice nebo cyklostezky. Díky velice úzkým plášťům a nízké hmotnosti vynikají vysokou rychlostí. Krosová kola jsou o něco univerzálnejší než oba předešlé typy a kombinují jejich výhody. S těmito koly se dá jezdit velice slušně jak po silnici, tak i v terénu.

Elektrokola jsou speciální kola s elektropohonem. Elektrokola, která nabízíme jsou výlučně poháněna značkovými středovými motory BOSCH, SHIMANO, Yamaha, Mahle a další.. Najdete u nás také dětská kola, nebo různé speciální druhy kol jako jsou BMX, nebo Dirtová kola.
Dále u nás najdete také všechny možné druhy cyklo oblečení, a to od cyklistických dresů až po rukavice na kolo, nebo různé cyklo doplňky jako přilby na kolo, nebo cyklistické brýle.