PRODEJNA

  

Velosport Valenta – navštivte cyklistický ráj o ploše 400 m2

 V Pelhřimově a okolí jen těžko najdete někoho, kdo by neznal prodejnu Velosport Valenta. Náš kamenný obchod byl založen v roce 1991 Richardem Valentou, který svůj aktivní život závodníka spojil s podnikáním v cyklistice. Z někdejší jediné místnosti se Velosport rozrostl až na dnešních 400 m2, což z nás činí jednu z největších cykloprodejen na Vysočině. 

3L8A5980 (1)

Od odrážedel až po elektrokola 

V prostorách Velosportu najdete širokou nabídku kol a cyklo příslušenství všech možných kategorií. Prodáváme nejen běžná kola v nižší cenové hladině, ale také kola střední, vyšší ale i té absolutně nejvyšší třídy, v cenové kategorii přes sto tisíc korun.

Navíc nabízíme možnost bezplatného testování vybraných modelů MTB a silničních kol různých značek. Postupem času jsme rozšířili nabídku i o elektrokola, která zažívají velký boom a jejich prodej neustále stoupá.Ať už jste zákazník nebo pouze doprovod – při delším nakupování si jistě rádi odpočinete v našem café koutku.

 

Profesionální tým a odborný servis

Ve Velosportu cyklistikou žijeme – to platí jak pro odborné prodejce, tak pro servisní mechaniky. Naši školení mechanici mají profesionální zázemí spojené s prodejnou a okamžitý přístup do skladů s náhradními díly. 

Kromě běžných oprav děláme i kompletní repasy odpružených vidlic a tlumičů. Jsme schopni zajistit diagnostiku a nastavení elektronických řadících systémů, zabýváme se diagnostikou středových pohonů elektrokol a servisujeme také veškeré typy kotoučových brzd.

  

E-shop Velosport.cz

Na poli online obchodování se pohybujeme od roku 2007. Na rozdíl od většiny ostatních internetových prodejců se snažíme držet hlavní komponenty skladem, abychom byli schopni dodat zboží co nejrychleji. Na našem e-shopu naleznete vše, co souvisí s cyklistikou. Od kol, přes náhradní díly, doplňky až po  stylové oblečení nebo boty.

 

KONTAKT:

VELOSPORT Valenta s. r. o.
Dr. Tyrše 877
393 01, Pelhřimov

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 11:00

+420 565 323 026
+420 775 322 782

valenta@velosport.cz