Brýle Oakley Radar EV Path Photochromic Steel

Kód: OO9208-1338
Značka: Oakley
5 690 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Evoluce býlý Radar má označení Radar EV. Elegantnější křivky, odvětrávání skel a modernější vzhled. Barva rámečku steel, barva skel CLEAR BLACK IRIDIUM PHOTOCHROMIC - samozatmavovací skla, tvar skel Path

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oakley Radar jsou nejpoužívanější sportovní brýle planety.
Model Radar EV rozšiřuje řadu brýlý Radar. Mají větší zorníky, odvětrávání skel a ještě lépe padnou na obličej

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

Photochromic - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
CLEAR BLACK IRIDIUM PHOTOCHROMIC jsou čočky, které reagují na okolní světelné podmněty a samy mění svojí barvu a zatmavení.


O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: STEEL - kovová šedá
Barva skel: CLEAR BLACK IRIDIUM PHOTOCHROMIC
Tvar skel: Path

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: