Brýle Uvex Sportstyle 236 SET Silicum/Mirror Red + Clear

Kód: 00084149
Značka: Uvex
3 999 Kč –27 %
Brýle Uvex Sportstyle 236 SET Silicum/Mirror Red + Clear
3 999 Kč –27 % 2 890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výrazný design, ostré linie a velký zrcadlový zorník, to jsou nové brýle sportstyle 236.
Jednodílný zorník s technologií supravision® bránící zamlžování neomezuje ve výhledu.
Samozřejmostí je měkký nastavitelný nosník a koncovky stranic.
Set s dvěma vyměnitelnými skly
Barva rámečku stříbrná / červená zrcadlová skla + čirá skla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie a výkon posouvají na další úroveň: model uvex sportstyle 236 set zaujme svým plným krytem a inovativním systémem výměnných čoček s čirým náhradním filtrem.
Progresivní oversize štít kombinuje bezpečnost s pohodlím a je dokonalým společníkem pro všechny, kteří hledají jen to nejlepší.

Konečně štít, který dokáže všechno! Není to jen extrémně cool vzhled, který dělá superlehkou sadu uvex sportstyle 236 tak inspirativní, ale také její všestrannost, bezpečnost a špičkový výkon.
Díky povlaku uvex supravision® zůstává čočka trvale bez zamlžení a lze ji v případě potřeby vyměnit. Obzvláště chytrou funkcí je tlačítko na vnitřním rámu, které odemyká postranice, rám a čočku, aby bylo nasazení náhradního skla extrémně snadné.
Sportovní nadšenci se mohou sami rozhodnout, zda se rozhodnou pro zrcadlový nebo čirý objektiv podle situace a svých osobních preferencí.
A ať už si vyberete kteroukoli čočku, všechny poskytují 100% ochranu před škodlivým UV zářením a díky snadno čistitelnému povrchu odpuzujícímu vlhkost jsou extrémně nenáročné na údržbu.
Kromě nastavitelného nánosníku, patří k mnoha praktickým funkcím také prodlužovací stranice.
Díky třem přednastaveným délkám je sada uvex sportstyle 236 všestrannější a zároveň zajišťuje perfektní padnutí a maximální pohodlí pro nositele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: