Duše / Ventilky

Duše / Ventilky

Zde najdete duše pro různá kola rozdělené podle rozměrů a typu ventilků. Jsou zde klasické duše (CST, Mitas), ale i odlehčené (Maxxis, Mitas, Schwalbe) nebo ultralehké (Tubolito). Dále zde najdete pásky na ráfek, čepičky na vetliky a různé typy redukcí. Zároveň nabízíme pláště pro silniční i pláště pro horská kola. Pokud raději jezdíte s bezdušovými plášti najdete u nás i bezdušové komponenty.

Při výběru nové duše si musíme pohlídat správné rozměry. Průměr se musí shodovat s průměrem ráfku vašeho jízdního kola. Co se šířky týče, u ní je rozhodující, aby odpovídala plášti. Dalším faktorem je ventilek. Při výběru jeho délky je nezbytné, aby převyšoval ráfek, jinak by nebylo možné kolo napumpovat. Určitě je dobré být připraven na případný defekt, proto nabízíme také lepení a montpáky. a také kvalitní pumpičky.

V naší nabídce najdete takékvalitní jízdní kola. Nabízíme různé druhy kol jako silniční pro rychlou jízdu po asfaltu, kola horská, která mají díky širokým pneumatikám dobrou průchodnost terénem, nebo krosová kola, s kterými se skvěle jezdí v jakémkoliv terénu. Nabízíme ale i kola městská, která se hodí do rušných uliček, nebo elektrokola usnadňující Vám každou vaši cestu. Krom toho u nás najdete i speciální druhy kol, jako jsou BMX, nebo dirtová kola. Hledáte kvalitní dětská kola?

Campagnolo
WTB
Cannondale
Haibike
Isostar
TipTop