Duše / Ventilky

Duše/Bezdušové komponenty

Zde najdete duše a různé bezdušové komponenty (pásky na ráfek, latexové tmely, ventilky i příslušenství). Zároveň nabízíme pláště pro silniční i pláště pro horská kola.

Při výběru nové duše si musíme pohlídat správné rozměry. Průměr se musí shodovat s průměrem ráfku Vašeho jízdního kola. Co se šířky týče, u ní je rozhodující, aby odpovídala plášti. Dalším faktorem je ventilek. Při výběru jeho délky je nezbytné, aby převyšoval ráfek, jinak by nebylo možné kolo napumpovat. U hmotnosti duše platí jednoduché pravidlo – čím je terén lehčí, tím lehčí duši můžeme zvolit. Do náročného terénu (pro horská kola) potřebujeme, aby byla duše dostatečně pevná.

V naší nabídce najdete takékvalitní jízdní kola. Nabízíme různé druhy kol jako silniční pro rychlou jízdu po asfaltu, kola horská, která mají díky širokým pneumatikám dobrou průchodnost terénem, nebo krosová kola, s kterými se skvěle jezdí v jakémkoliv terénu. Nabízíme ale i kola městská, která se hodí do rušných uliček, nebo elektrokola usnaďnující Vám každou vaši cestu. Krom toho u nás najdete i speciální druhy kol, jako jsou BMX, nebo Fatbiky. Hledáte kvalitní dětská kola?

Z našich sociálních sítí

Hayes
VDO
Nutrend
Tufo
Chariot
Joe´s No-Flats